ورزشی

دیوار دفاعی خوابیده به لیگ برتر ایران هم رسید (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1726021/41

زمان: 02:31  
1399/09/28

بازدید: 3,163

تیم فوتبال مس رفسنجان در شرایطی مقابل نساجی مازندران با یک گل به برتری رسید که در دقایق پایانی روی یک ضربه ایستگاهی به شدت دروازه این تیم تهدید شد.

به گزارش آلانه، مس رفسنجان حالا پس از کسب دومین پیروزی متوالی در لیگ بیستم که در هفته‌های ششم و هفتم به دست آمد، ٨ امتیازی شده و رتبه دهم جدول را از آن خود کرده است.

 

این تیم که در پنج هفته‌ ابتدایی هم با قرعه بسیار سختی روبرو شده بود و علاوه بر این اتفاقات فوتبالی هم به سودش رقم نمی‌خورد، رفته رفته در حال تجربه روزهای خوش هم هست و مقابل نساجی در شرایطی هر سه امتیاز بازی را از آن خود کرد که چیزی نمانده دروازه این تیم روی ضربه ایستگاهی باز شود.  

 

در واقع جدی ترین موقعیت بازی برای تیم میزبان در ورزشگاه وطنی در دقیقه ٩١ رقم خورد؛ جایی که قرمزشان مازندرانی با ضربه ایستگاهی حسن نجفی فاصله ای تا ثبت گل تساوی نداشتند ولی ضربه این بازیکن در شرایطی که با شیرجه بلند سالاری هم همراه شده بود، به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و به زمین بازگشت تا شاگردان فاضلی از کسب حداقل امتیازات این بازی خانگی هم محروم شوند و پس از شکست مقابل سایپا و سپاهان، سومین شکست فصل را تجربه کردند.

 

نکته جالب اینکه دیوار دفاعی ای که شاگردان ربیعی برای جلوگیری از گل شدن ضربه ایستگاهی نجفی تشکیل داده بودند با حضور محمد حسین کریم زاده کامل تر هم شده بود و این بازیکن بومی مس با الگو گرفتن از حرکتی که بروزوویچ سال گذشته در فوتبال دنیا باب کرد، روی زمین و پشت دیواره دفاعی تیمش دراز کشید تا مبادا ضربه بازیکن نساجی زمینی زده شود، اما نجفی تصمیم دیگری در ذهن داشت و توپ را با دقت و شدت بسیار خوبی از بالای دیوار دفاعی عبور داد، که البته شانس با تیم میزبان یار نبود.

 

عکس معین نادری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا