ورزشی

خطیبی: این برد تقدیم به محسن ربیع‌خواه

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه؛ رسول خطیبی، سرمربی آلومینیوم پس از پیروزی حساس تیمش مقابل صنعت نفت آبادان، این برد را به هواداران تیمش تبریک گفته و آن را به محسن ربیع خواه، مدافع تیمش که هفته گذشته دچار مصدومیتی شدید شد، تقدیم کرده گفت: “محسن امروز در کنار ما نبود اما بچه ها قول داده بودند که این بازی را ببریم و به مسحن ربیع خواه عزیز تقدیم کنیم.

 

بچه ها امروز کار بزرگی انجام دادند

 

بچه ها امروز کار بزرگی انجام دادند. مقابل تیم قابل احترام چه از لحاظ تیمی و چه از لحاظ کادر فنی بازی کردیم. صنعت نفت تیم بالای جدولی است که با شیوه های مختلفی در زمین بازی می کند و در جریان بازی هم شاهد بودیم که بارها با شیوه های متفاوت و با بهره گیری از مهره های باکیفیت، خلاق و فیزیکی ما را تحت فشار قرار داد. باید به بازیکنان خودم خسته نباشید و احسنت بگویم که امروز شجاعانه و پرتلاش ظاهر شدند و مواردی که به آنها گفته بودیم را اجرا کردند تا بتوانیم تیم خوب صنعت نفت آبادان را شکست دهیم.

 

موقعیت گل چندانی به حریف ندادیم.

 

در نیمه اول چند موقعیت گل خوب داشتیم. در نیمه دوم هم در لحظاتی که تیم صنعت نفت برای گل زدن به ما فشار آورد، در ضد حملات بازهم موقعیت هایی برای گلزنی داشتیم. البته باید بگویم که در جریان بازی موقعیت گل چندانی به حریف ندادیم.

 

از عوامل ورزشگاه تشکر ویژه ای دارم

 

از عوامل ورزشگاه تشکر ویژه ای دارم که در این چند روز اخیر با وجود بارندگی ها چمن را آماده نگه داشتند. از عوامل رسانه هم متشکرم که شرایط ما را درک کرده و صبر و حمایت هایشان باعث شد تا تیم ما شکل گرفته و در مسیر خوبی قرار بگیرد.

 

هواداران اراکی ورزشگاه را پر خواهند کرد

 

انشالله کرونا تمام شود و هر چه زودتر هواداران خوب آلومینیوم به ورزشگاه بازگردند. بعد از 18-20 سال اراک صاحب نماینده در لیگ برتر شده است. فکر می کنم این بدشانسی آنهاست که در این مقطع چنین اتفاقی رخ داده است. شک نکنید که با تمام شدن کرونا، شاهد پر شدن ورزشگاه در اراک خواهیم بود که تاثیر بسیاری روی روحیه بازیکنانمان خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا