ورزشی

جانشین کی روش از تیم ملی شیلی می آید

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725889/43

زمان: 11:21  
1399/09/27

بازدید: 10,817

بازگشت رینالدو روئدا به کلمبیا 

سفر رینالدو روئدا مربی تیم ملی شیلی به کلمبیا باعث شد تا شایعات جانشینی او به جای کارلوس کی روش شکل جدی تری به خود بگیرد.

به گزارش”آلانه” ظاهرا بعد از چند روز سکوت مذاکرات مجدد با رینالدو روئدا مربی کلمبیایی تیم ملی شیلی آغاز شده او آن ها به توافق نهایی نزدیک هستند. نماینده این مربی رامی عباس در کلمبیا است و پیش از این اولین جلسه را با سران فدراسیون این کشور انجام داده است.

از سوی دیگر از شیلی اما خبر می رسد که این مربی با همان پرواز که تیم باشگاهی جونیور کلمبیا که برای بازی با تیم کوکیمبو اونیدو از مرحله یک چهارم نهایی جام باشگاههای آمریکای جنوبی به شیلی آمده به کشورش بازخواهد گشت.  

 

 

 

پابلو میلاد رئیس اتحادیه ملی فوتبال حرفه ای شیلی به رسانه های این کشور گفت:” این مربی درخواست استفاده از مرخصی های خود را داد و گفت برای گذراندن تعطیلات و دیدن خانواده اش به کلمبیا می رود.”

با توجه به صحبت های این مقام مسئول رسانه های شیلیایی از احتمال این انتقال صحبت کرده اند ضمن اینکه بازیکنان تیم ملی شیلی از این اتفاق خوشحال نیستند. بازیکنان باتجربه ای مثل الکسیس سانچز، آرتور ویدال و گری مدل که بازیکنان نزدیک به مربی کلمبیایی بودند و بیشترین حمایت را از این مربی کردند با این تصمیم که او تیم را در رقابت های مقدماتی جام جهانی موافق نیستند.  

بعد از جدایی کارلوس کی روش ، رینالدو روئدا ، آریل هولان آرژانتینی و خوزه پکرمن کسانی هستند که اسمشان بیش از دیگران برای هدایت تیم ملی کلمبیا شنیده می شود. 

همانطور که در کلمبیا با جدایی کی روش ، شیلی قبلاً چندین نام برای جایگزینی واله دل کاوکا داشت. آریل هولان آرژانتینی ، مدیر دانشگاه کاتولیک و خوزه پکرمن ، از زمان پایان چرخه خود با سه رنگ ، غیرفعال هستند ، کسانی هستند که برای رسیدن به موقعیت بیشترین صدا را دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا