ورزشی

پورموسوی: ما و آلومینیوم بازی تماشاگرپسند می‌خواهیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725809/13

زمان: 20:55  
1399/09/26

بازدید: 2,258

خطیبی و دستیارانش مهمان‌نواز بودند؛

سرمربی صنعت نفت آبادان معتقد است فردا مقابل آلومینیوم تماشاگران بازی زیبایی خواهند دید.

به گزارش “آلانه”، سید سیروس پورموسوی در نشست خبری قبل از دیدار برابر آلومینیوم اراک اظهار کرد: ابتدا باید از کادر فنی تیم خوب آلومینیوم اراک به ویژه آقایان خطیبی، عبداللهی و جودکی تشکر کنم که در سفر به اراک و برای انجام تمرین به ما کمک کردند؛ هرچند بخاطر بارندگی نتوانستیم تمرین مناسبی داشته باشیم ولی باید از مهمان‌نوازی این عزیزان تشکر داشته باشم.

 

او با بیان اینکه مطمئنا فردا بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود، ابراز کرد: آلومینیوم می‌خواهد از شرایط میزبانی خود استفاده کند و توانسته در دو، سه هفته اخیر هم نتایج بسیار خوبی کسب کند، اما در سمت مقابل هم صنعت نفت به دنبال ادامه روند رو به رشد خود است.

 

سرمربی صنعت نفت اضافه کرد: امیدوار هستم فردا شرایط جوی اجازه دهد تا فردا بتوانیم بازی خیلی خوبی از هر دو تیم برای فوتبال ایران به نمایش بگذاریم.

 

پورموسوی یادآور شد: با شناختی که از آقای خطیبی دارم، هر دو تیم به دنبال ارائه بازی جوانمردانه و تماشاگرپسند هستیم؛ هرچند هواداران در منزل هستند ولی امیدوارم از تماشای بازی فردا لذت ببرند.

 

او در خصوص غایبان صنعت نفت در این دیدار گفت: ما سه بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت و فردا نمی‌توانند به ما کمک کنند. امیدوار هستم فردا سلامت و دست پر زمین را ترک کنیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا