ورزشی

ورنر استراحت می‌خواهد تا برای چلسی گلزنی کند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725719/50

زمان: 13:41  
1399/09/26

بازدید: 2,916

اندی کول

اندی کول ستاره سابق چلسی می‌گوید فرانک لمپارد باید به تیمو ورنر مهاجم آلمانی این تیم استراحت بدهد تا او بار دیگر گلزنی برای تیمش را شروع کند.

به گزارش “آلانه”، ناکامی تیمو ورنر در گلزنی برای چلسی در مسابقات اخیر باعث شده این مهاجم آلمانی با انتقادهای زیادی مواجه شود. اندی کول مهاجم سابق چلسی می‌گوید تیمو ورنر به استراحت نیاز دارد و لمپارد سرمربی تیم باید مدتی به او استراحت بدهد تا ورنر بتواند بار دیگر گلزنی برای چلسی را آغاز کند.

 

 

چلسی امسال تابستان ورنر را با قرارداد 64 میلیون دلاری از لایپزیش به خدمت گرفت و به گلزنی او امیدهای زیادی بسته بود. اما ورنر که در لایپزیش نام خود را به عنوان یکی از گلزن ترین مهاجمان اروپا مطرح کرده بود در استمفورد بریج به هیچ وجه نتوانسته چنین درخششی داشته باشد.

 

 

اندی کول مهاجم سابق چلسی در این باره گفت: ” ورنر به نظرم وقتی از سمت چپ به محوطه جریمه حمله می‌کند خیلی خطرناک است. ورنر به نظر من فقط باید کمی روی قدرت تمام کنندگی‌اش کار کند. من اصلاً شک ندارم که تیمو برای چلسی یک بازیکن درجه یک خواهد بود. اما در حال حاضر فکر کنم او به استراحت نیاز دارد و لمپارد باید این فرصت را به او بدهد. به خصوص با توجه به اینکه گزینه های دیگری هم دارد”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا