ورزشی

نمایش آمادگی شجاعی؛ همچنان کاپیتان تراکتور (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725724/47

زمان: 13:53  
1399/09/26

بازدید: 8,324

باوجود این که مسئولیت فنی تراکتور برعهده مسعود شجاعی قرار داده شده اما او همچنان عزم راسخ خود برای حضور در زمین به عنوان بازیکن را نشان می‌دهد.

به گزارش “آلانه”، از همان زمانی که مسعود شجاعی برای بازی در لیگ هجدهم با تراکتور به توافق رسید و در دیدار با استقلال با پیراهن این تیم به میدان رفت، گمانه زنی های بسیاری درباره نقش او در آینده تراکتور وجود داشت و خیلی ها بودند که او را مربی بعدی تیم تراکتور می‌دانستند. اما پس از جان توشاک ولزی، 5 مربی دیگر تقوی، لیکنز، دنیزلی، الهامی و منصوریان بر مسند هدایت تراکتور نشستند و شجاعی همچنان به عنوان بازیکن به کارش ادامه داد تا این که همراه خبر قطع همکاری با آخرین سرمربی، باشگاه سرخپوش تبریزی اعلام کرد: «مسعود شجاعی به صورت موقت و تا انتخاب سرمربی جدید هدایت تراکتور را به عهده خواهد داشت.»

 

این خبر برای بخشی از طرفداران فوتبال به منزله پایان دوره بازیگری شجاعی و ورود او به جرگه مربیان بود اما کاپیتان سابق تیم ملی خیلی زود علیه این تئوری برخاست و با انتخاب علی نیکبخت مربی سابق خود، نشان داد که همچنان می‌خواهد فوتبال بازی کند. اگرچه او در سه بازی اخیر تراکتور به میدان نرفته اما خودش هم گفته که قصد دارد همچنان به عنوان فوتبالیست کارش را ادامه دهد.

 

 

شجاعی در بازی دوروز پیش تراکتور که یک دیدار غیررسمی و دوستانه بود هم به میدان رفت و با نمایش آمادگی خود، ثابت کرد که دستکم تا پایان فصل که زمان اتمام قراردادش نیز هست، برای تراکتور بازی خواهد کرد. مسعود شجاعی 18 سال است که در سطح اول فوتبال ایران قرار دارد و بازی با پیراهن سایپا، صنعت نفت و تراکتور را در لیگ برتر و الشارجه، اوساسونا، لاس پالماس، الشحانیه، الغرافه، پانیونیوس و آاک آتن را در خارج از کشور تجربه کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا