ورزشی

فاضلی: شکست در برابر سپاهان را فراموش کرده ایم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725778/34

زمان: 18:22  
1399/09/26

بازدید: 2,854

مس تیم قابل احترامی است

وحید فاضلی سرمربی تیم نساجی بر این باور است تیمش همان طور که برد هفته نخست برابر آلومینیوم اراک را فراموش کرده شکست تلخ  برابر سپاهان را هم بایگانی کرده است.

به گزارش “آلانه”، او در کنفرانس خبری پیش از بازی با مس رفسنجان و در حضور خبرنگاران گفت: ابتدا درگذشت هوادار هنرمند و روشندل نساجی (صالح شمس) را به خانواده ایشان و جامعه هنری تسلیت می گویم. مس رفسنجان با وجود اینکه از لیگ یک به لیگ برتر آمده در برابر حریفان ارایه گر بازی خوبی بوده و تیم قابل احترامی بشمار می رود و کادر فنی خوبی هم دارد. اما ما همان طور که برد سه – صفر در هفته نخست در برابر آلومینیوم اراک را فراموش کردیم شکست در برابر سپاهان را هم از یاد برده ایم و فردا تلاش خواهیم کرد در برابر مس ارایه گر بازی خوبی باشیم و دل هواداران را شاد کنیم. ما به دلیل همین فراموشی بعد از بازی با اراک توانستیم در برابر تراکتور ارایه گر بازی خوبی باشیم. هواداران خوبی داریم. هوادارانی که خواستنی هستند و به ما کمک کردند که در هفته گذشته به خوبی ریکاوری شویم و به همین بهانه تلاش خواهیم کرد فردا در برابر مس تیم سختکوشی باشیم. این بازی یک بازی سخت است که تکنیک و تاکتیک چاشنی آن خواهد بود.

 

سرمربی تیم نساجی در خصوص مصدومین تیم نساجی از جمله مهدی نظری گفت: ما برای بازی فردا مهدی نظری را در اختیار نداریم. هم چنین امیر مهدی جانملکی. از سویی احسان قهاری و مجتبی ممشلی تلاش می کنند خود را به شرایط بازی نزدیک کنند. اما این جای نگرانی برای ما ایجاد نمی کند به این خاطر که یک تیم خوب روی نیمکت داریم و همان طور که اشاره کردم در بازی فردا با تمام قوا در میدان حاضر خواهیم شد.

 

وحید فاضلی در پایان کنفرانس خبری اش در مورد داوری هم گفت: اگر چه در برخی از بازی ها در داوری آسیب دیدیم و کارشناسان داوری تایید کردند گل چهارم سپاهان در بازی با ما خطا بوده اما شک ندارم همه این اشتباهات سهوی است. ما داوران خوبی داریم. امیدوارم در ادامه مسیر کمتر از اشتباهات داوری آسیب ببینیم و فضا به سمت و سویی رود که عدالت در بازی ها رعایت شود و ما مربیان می توانیم در ایجاد این فضا به داوران کمک کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا