ورزشی

تبریک دیاباته به پدیده گلزن استقلال(عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در دیدار استقلال و پیکان بازیکن جوان و گمنامی که تنها یک ماه از پیوستنش به جمع آبی پوشان می گذشت، به جای سیداحمد موسوی به میدان آمد که کمتر کسی از هواداران استقلال اسم او را شنیده بود.

سبحان خاقانی در دقایقی که به میدان رفت عملکرد خوبی داشت. او در دیدار مقابل شهرخودرو فرصت این را داشت در ترکیب اصلی تیمش و در پست وینگر راست به میدان برود. او خیلی زود جواب اعتماد کادرفنی را داد و دروازه نماینده مشهد را باز کرد تا نشان دهد حضور او در ترکیب اصلی تیم، اتفاقی نبوده است.

 

پس از این گل بود که نام سبحان خاقانی دیگر به یک اسم آشنا برای استقلالی ها تبدیل شد. این بازیکن مشهدی که به دلیل یک بیماری مادرزادی با یک کلیه زندگی می کند، با تلاش، جدیت و پشتکار توانست خودش را به کادرفنی و هواداران استقلال ثابت کند.

این بازیکن در تمرین امروز استقلال با استقبال گرم شیخ دیاباته آقای گل لیگ نوزدهم مواجه شد. شیخ دیاباته که به دلیل آسیب دیدگی تا مدتی از ترکیب تیم محمود فکری به دور خواهد بود، این روزها تمرینات سبکش را در زمین تهرانسر انجام می دهد تا پس از تأیید کادرپزشکی، در اختیار فکری قرار بگیرد.

 

استقلالی ها پس از درخشش خیره کننده دیاباته در لیگ نوزدهم، برای فصل جدید حساب ویژه ای بر روی او باز کرده اند ولی تاکنون او موفق نشده است برای تیمش گلزنی کند. اتفاقی که در لیگ قبل نیز از هفته نهم شروع شد و موتور گلزنی او از بازی با تراکتور روشن شد.

قطعا بازگشت دیاباته به ترکیب استقلال و حضور او، مهدی قایدی و سبحان خاقانی در کنار یکدیگر، می تواند باعث جذاب شدن ترکیب استقلال شود. مثلثی تهاجمی با ترکیبی از عناصر جوانی و تجربه در پیشانی خط حمله استقلال که برای هر تیمی ترسناک خواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا