ورزشی

بازیکنان بارسلونا با هم صحبت نمی کنند!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725819/42

زمان: 21:51  
1399/09/26

بازدید: 12,494

نشریه اسپورت در گزارشی از روابط سرد و عدم صمیمیت در رختکن بارسلونا پرده برداشته است.

به گزارش “آلانه”، بارسلونا در فصل جدید و زیر نظر رونالد کومان هنوز موفق به کسب نتایج مورد نظر خود نشده و فراز و نشیب های فراوان، باعث شده این تیم فاصله زیادی تا صدر جدول در لالیگا داشته باشد. اما به نظر می رسد بر خلاف گذشته، فضایی دوستانه و صمیمی بین بازیکنان برقرار نیست و این موضوع در دیدار ابتدای هفته مقابل لوانته نمود پیدا کرده است.

 

 

در زمین، بازیکنان بارسلونا حتی با یکدیگر نیز صحبت نمی کردند و منبعی از تیم لوانته به نشریه اسپورت اذعان داشت که فقط هنگام نواختن ضربات ایستگاه اندک مکالماتی بین بازیکنان حریف برقرار می شد. این منبع افزود: “بعد از بازی و در تونل، شما حتی یک کلمه هم نمی شنیدید. حتی یک کلمه برای رضایت خاطر برای کسب پیروزی مقابل ما، این وضعیت عجیب بود.”

 

واقعیت این است که جو موجود در رختکن بارسلونا در حال حاضر مانند سالهای قبل نیست و نه اینکه بین بازیکنان اختلافی وجود داشته باشد، اما دلسردی بازیکنان و عدم روابط دوستانه در رختکن مشهود است. حتی اگر بازیکنان بر مواردی مانند سختکوشی و پیشرفت تمرکز کرده باشند، همبستگی در باشگاه کاهش یافته است. اگرچه هیچ مشکلی بین جوانان و بازیکنان باتجربه وجود ندارد، اما رابطه ای دوستانه و صمیمی نیز بین آنها برقرار نیست و این موضوع به وضوح قابل حس کردن است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا