ورزشی

بارسلونا 2-1 سوسیداد؛ 3 امتیاز به قیمت طلا

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، بارسلونا امشب در نوکمپ میزبانی از رئال سوسیداد صدرنشین لالیگا را برعهده داشت. سوسیداد بیش از دو دهه در ورزشگاه اختصاصی بارسا پیروز نشده بود و بسیاری اعتقاد داشتند اگر قرار باشد این طلسم شکسته شود، می تواند همین امشب باشد.

بارسا با دو بازی کمتر از سوسیداد در رده هشتم قرار داشت و پس از برتری بر لوانته، توانسته بود روحیه مضاعف بگیرد.

 

 

 

 

بارسلونا بازی را بهتر شروع کرد و چندین بار نیز موقعیت های نصفه و نیمه ای ایجاد کرد اما دقیقه 28 دروازه اش را باز شده دید.

پورتو از سمت راست، پاسی عرضی به تیر دوم فرستاد تا ویلیام ژوزه بدون مزاحم دروازه خالی را باز کند.

 

 

2 دقیقه بعد بارسا گل تساوی را زد. ناچو مونرئال می توانست به راحتی یک ضربه کرنر تقدیم بارسا کند ولی توپ را از دست داد تا گریزمان در سمت چپ آلبا را صاحب توپ کند و او هم با یک ضربه پای راست زیبا توپ را وارد دروازه کرد.

 

 

 

 

دقیقه 37 بازی آنتوان گریزمان تا یکقدمی گلزنی رفت ولی ضربه او به تیر عمودی برخورد کرد. یک دقیقه بعد برایثویت در مصاف تک به تک آسمان را نشانه رفت.

 

 

بارسا که تیم بهتر میدان بود، دقیقه 42 به گل رسید. پاس عرضی آلبا پس از برخورد به پای مدافع سوسیداد، مقابل فرانکی دی یونگ قرار گرفت و از شش قدم دروازه را باز کرد. کمک داور ابتدا پرچم زد ولی یک دقیقه بعد، وی ای آر صحت گل را تایید کرد تا بارسا این نیمه را با پیروزی 2-1 به رختکن برود.

 

 

 

بارسا نیمه دوم را هم بهتر شروع کرد و یک ربع نیز فشار خوبی برای زدن گل سوم ایجاد کرد که ثمری نداشت. شاید اگر آنتوان گریزمان با دقت تر کار می کرد، بارسا می توانست حاشیه امنیتی خوبی ایجاد کند.

 

 

 

 

او یک بار در دو قدمی دروازه خالی توپ را به بدن دروازه بان کوبید و به فاصله اندکی در مصاف تک به تک نتوانست ضربه مناسبی بزند و دروازه بان توپ را راهی کرنر کرد.

 

 

 

 

سوسیداد از دقیقه 60  بازی را در اختیار گرفت و حملات جسته و گریخته ای روی دروازه داشت که با بی دقتی از دست رفتند. در یک صحنه ایزاک با تراشتگن تک به تک شده بود ولی پدری از راه دور با دوندگی شگفت انگیزی خود را به محوطه جریمه رساند و توپ را از مقابل پای ایزاک به کرنر فرستاد.

 

 

 

 

دقیقه 85 بازی تراشتگن بهترین بخت سوسیداد را بی اثر کرد. او در دو واکنش عالی ابتدا شوت ویلیلان را برگشت داد و سپس ضربه ریباند ایزاک را با پا راهی کرنر کرد تا بارسا همچنان 2-1 برنده باشد.

حملات سوسیداد در ادامه بازی نتیجه ای نداشت و در نهایت بارسا 2-1 برنده میدان شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا