سیاسی

امیر دریادار سیاری از هواپیمایی کاسپین بازدید کرد

پنل اس ام اس هیرو

امیر دریادار سیاری از هواپیمایی کاسپین بازدید کردبه گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه،  امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران از بخش‌های مختلف شرکت هواپیمایی کاسپین بازدید کرد.

دریادار سیاری ضمن خداقوت به مدیران و کارکنان شرکت هواپیمایی کاسپین، از روند پیشرفت امور این شرکت بازدید کرد و در جریان برنامه‌های آتی آن قرار گرفت.

همچنین در این بازدید، امیر سرتیپ رضا خرم طوسی، مدیر عامل بنیاد تعاون ارتش گزارشی از فعالیت‌های گذشته و حال و برنامه‌های پیش روی این شرکت هواپیمایی را در راستای ارتقای خدمت رسانی به کارکنان خدوم ارتش و مردم شریف ایران اسلامی ارائه کرد.

در پایان این بازدید از تعدادی از مدیران و کارکنان نمونه شرکت هواپیمایی کاسپین تقدیر شد.

گفتنی است، شرکت هواپیمایی کاسپین که متعلق به بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران است به عنوان یکی از اولین شرکت‌های هواپیمایی خصوصی در صنعت حمل و نقل هوایی کشور در سال ۱۳۷۱ تأسیس شد و از معدود شرکت‌های هواپیمایی است که دارای امکاناتی نظیر رمپ، پارکینگ ناوگان و آشیانه تعمیر و نگهداری هواپیما‌های سنگین بوده و علاوه بر هواپیما‌های خطوط پروازی خود، ۵ فروند هواپیمای بوئینگ ام. دی، ۳ فروند هواپیمای بوئینگ ۴۰۰-۷۳۷، ۲ فروند هواپیمای بوئینگ ۵۰۰-۷۳۷ نیز به ناوگان این شرکت افزوده شده است.

شرکت هواپیمایی کاسپین ارتش با توجه به عملکرد شرکت‌های هواپیمایی ایران اسلامی در پرواز‌های داخلی از کلیه فرودگاه‌ها در سال‌های اخیر، موفق به دریافت رتبه ممتاز شده است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا