ورزشی

کاش در ابتدای فصل مقابل یووه قرار می گرفتیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725632/52

زمان: 21:41  
1399/09/25

بازدید: 5,911

جان پیرو گاسپرینی:

جان پیرو گاسپرینی، سرمربی آتالانتا معتقد است یوونتوس تحت هدایت آندره پیرلو طی بازی‌های گذشته بسیار خوب عمل کرده است.

به گزارش “آلانه”، آتالانتا فردا شب در یکی از جذاب ترین بازی های هفته دوازدهم سری آ مهمان یوونتوس خواهد بود. بیانکونری در دو بازی گذشته خود پیروزی های روحیه بخشی مقابل بارسلونا و جنوا بدست آورده و به طور قطع شاگردان جان پیرو گاسپرینی کار دشواری مقابل آنها پیش رو خواهند داشت.

 

جان پیرو گاسپرینی، سرمربی آتالانتا پیش از بازی فردای تیمش مقابل یوونتوس به تمجید از سرمربی این تیم پرداخت و گفت: ” یوونتوس مربی خود را تغییر داد و بازیکنان جدیدی به خدمت گرفت. من راه و روشی که آندره پیرلو خلق کرده را دوست دارم. منظور من به عنوان یک تیم است.”

 

 

 

 

گاسپرینی در ادامه گفت: ” یوونتوس میرالم پیانیچ را از دست داد و بازیکنان جدیدی مثل آرتور ملو و وستون مک کنی را در اختیار گرفت. آنها تیم قدرتمندی هستند و اخیرا جنوا و بارسلونا را شکست دادند. شاید بهتر بود که در ابتدای فصل مقابل آنها قرار می‌گرفتیم. یووه در لیگ قهرمانان اروپا صدرنشین شد و این یک مسابقه بسیار مهم برای ما خواهد بود. در طول این سال‌ها ما خیلی پیشرفت کرده ایم و اولین مسابقه ای که در تورین انجام دادیم کاملاً متفاوت بود. نگرش درست در مقابل یوونتوس قدرتمند بسیار مهم خواهد بود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا