ورزشی

هشدار به ژاکا: سرنوشت اوزیل در کمین است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725532/50

زمان: 13:19  
1399/09/25

بازدید: 4,077

مارتین کیون

مارتین کیون اسطوره آرسنال از اشتباهات بزرگ گرانیت ژاکا انتقاد کرد و به او هشدار داد که ممکن است به سرنوشت مسوت اوزیل در آرسنال دچار شود.

به گزارش “آلانه”، مارتین کیون اسطوره باشگاه آرسنال با انتقاد از گرانیت ژاکا و اشتباهات بزرگش در ترکیب آرسنال به خصوص اخراج شدن بی مورد او در جریان شکست اخیر مقابل برنلی به او هشدار داد که ممکن است به سرنوشت مسوت اوزیل در آرسنال دچار و به بازیکنی کنار گذاشته شده و فراموش شده تبدیل شود.

 

 

در جریان شکست اخیر آرسنال مقابل برنلی که با نتیجه 1-0 اتفاق افتاد اشتباه ژاکا در درگیری بی مورد با بازیکن حریف و کارت قرمزی که دریافت کرد موجی از انتقاد علیه این ستاره آرسنال که کاپیتان سابق تیم است به راه انداخت.

 

 

مارتین کیون در ادامه این انتقادها علیه ژاکا به دیلی میل گفت: ” گرانیت ژاکا بعد از اخراجش در بازی روز یکشنبه مقابل برنلی به شدت مورد انتقاد قرار گرفته که به نظرم انتقادها از او درست است. ژاکا در این بازی علاوه بر صحنه اخراج شدنش‌، در جریان بازی هم با سرعت کافی حرکت نمی کرد. او مدتی است اشتباهات خیلی بزرگی داشته و ممکن است آرتتا کم کم از او قطع امید کند”.

 

اسطوره آرسنال در ادامه گفت: ” اگر قرار باشد بازیکنان باتجربه چنین اشتباهاتی بکنند چه انتظاری می‌توان از جوانان بی تجربه داشت. ژاکا باید مراقب باشد که اگر اینطور ادامه دهد ممکن است با سرنوشت مسوت اوزیل مواجه شود”.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا