ورزشی

هانسی فلیک: هیچکس جز لواندوفسکی لایق نیست

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725586/42

زمان: 17:39  
1399/09/25

بازدید: 2,551

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ تاکید کرد جایزه مرد سال حق رابرت لواندوفسکی است.

به گزارش “آلانه”، بر خلاف نشریه فرانس فوتبال، فیفا امسال جایزه بهترین های جهان را پنج شنبه شب برگزار خواهد کرد و به احتمال فراوان رابرت لواندوفسکی عنوان مرد سال را از آن خود می کند. هانسی فلیک نیز نامزد دریافت جایزه بهترین سرمربی سال شده، اما او این جایزه را اولویت دوم خود توصیف کرده است.

 

جایزه مرد سال: “امیدوارم فردا شب رابرت لواندوفسکی یک یا دو گل دیگر به آمار گلزنی اش اضافه کند. هیچ کس مانند لواندوفسکی لایق دریافت جایزه بهترین بازیکن جهان نیست. ما امیدواریم در مراسم پنج شنبه شب اتفاقات باب میل او پیش برود و جایزه بهترین سرمربی جهان برای من در اولویت دوم قرار دارد.”

 

 

شرایط بازیکنان بایرن مونیخ: “وقتی کینگزلی کومان از فوتبال خود لذت می برد، کیفیت فوق العاده ای بروز می دهد. کومان انسانی برونگرا بوده که شخصیت خوبی دارد. او همیشه در کنار هم تیمی هایش، یک بازیکن در خدمت تیم بوده و شایسته این تعریف و تمجیدهاست.

 

لروی سانه همه چیز را مثل من می بیند و او هنوز هم جای پیشرفت دارد. سانه دارای ویژگی های فوق العاده ای است و باید زمان مورد نیاز به او داده است. باید شما همه چیز مانند آسیب دیدگی جدی، انتقال، مصدومیت دوباره و سبک جدید فوتبال را در نظر بگیرید و این شرایط آسانی برای لروی سانه نیست. لئون گورتزکا نیز قطعا در بازی فردا شب برابر ولفسبورگ غایب خواهد بود و امیدواریم او در دیدار شنبه ما در میدان حاضر باشد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا