ورزشی

نوازی: باید 4 گل به استقلال می زدیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725577/43

زمان: 17:05  
1399/09/25

بازدید: 6,325

برابر گل گهر جبران می کنیم

بازی تیم های شهرخودرو و استقلال که با پیروزی پرگل آبی ها به پایان رسید جدال بازیکنان قدیمی استقلال روی نیمکت دو تیم هم بود. 

به گزارش”آلانه” محمدنوازی دستیار مهدی رحمتی در شهرخودرو یکی از استقلالی های کادرفنی این تیم است. او درباره بازی هفته ششم تیمش در مشهد برای استقلال گفت:” بازی بدی نبود ، کاری به شرایط استقلال ندارم و تبریک می گویم به خاطر برد اما ما حقمان باخت نبود . همه فوتبالی ها و کارشناسان می توانند بگوید که شرایط ما بهتر بودو می توانستیم برنده باشیم.”

نوازی افزود:” 4 گل صددرصد را به خاطر بی تجربگی و جوانی تیم از دست دادیم.تیممان تا بیست دقیقه اول سردرگم بود و دو گل دریافت کردیم که آن هم روی اشتباهات فردی بود.اما وقتی از اواسط نیمه اول ده نفره شدیم بچه ها هم تلاش کردند و موقعیت های خوبی ساختیم. اما شانس با ما یاری نکرد چندتا فرصت را دروازه بان گرفت ، دو تا به تیر زدیم و یکی هم به اوت رفت. این ها قشنگی فوتبال است. فوتبال به همین خاطر همیشه جذاب است. از بچه ها راضی هستیم. تیممان جوان است و بازی به بازی بهتر می شوند. باید به آنها فرصت داده شود.متاسفانه در فوتبال نتیجه را می بینند. کسی خیلی به مسایل فنی نگاه نمی کند و همه فقط گل را می بینند. از طرفی به قشنگی و فوتبال خوب امتیاز نمی دهند.”

او همچنین گفت:” در مجموع عملکردمان خوب بود و بچه ها خوب کار کردند. تیم ما ده نفره هم عالی کار کرد و  استقلال در شرایطی که  ده نفره بودیم موقعیتی روی دروازه ما درست نکرد. انشالله در بازی برابر گل گهر جبران کنیم.”

او در ادامه و درباره جدای استقلالی ها قدیمی که روی نیمکت دو تیم بودند گفت:” ما درست است در استقلال بزرگ شدیم در فوتبال ایران شناخته شدیم و روی نیمکت حریف هم  ازخانواده استقلال هستند اما وقتی در یک تیم هستید می خواهید تیم خودتان برنده باشد، ما به شهرخودرو تعهد داریم و می خواستیم برنده این بازی شویم اما نشد. در کل اما در طول مسابقه مشکل و حاشیه ای نبود و در فضای محترمانه بازی تمام شد. “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا