ورزشی

میکل آرتتا: حق دارید انتقاد کنید، سرم پایین است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725614/42

زمان: 19:52  
1399/09/25

بازدید: 5,532

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال درخواست کرد از او انتقاد شود، نه از بازیکنانش.

به گزارش “آلانه”، آرسنال در هفته های اخیر روند بسیار ضعیفی را طی کرده و با شکست های متوالی در حال حاضر در رتبه نازل پانزدهم در جدول لیگ برتر قرار گرفته است. میکل آرتتا در آستانه دیدار فردا شب برابر ساوتهمپتون رده چهارمی مدعی شد حتی در روزهای پیروزی نیز روی نیمکت آرسنال فشار وجود دارد.

 

میکل آرتتا گفت: “من همیشه فشار را احساس می کنم و حتی وقتی روزهای خوبی را در ماه های گذشته سپری می کردیم نیز همه چیز زیبا نبود. باور کنید در چند ماه آخر تابستان نیز لحظات سخت بسیار وجود داشت و هیچگاه همه چیز خوب، آسان و لذت بخش نبود. اما بدیهی است هنگامی که برنده می شوید، روحیه متفاوت دارید و تنها فشار پس از کسب پیروزی، دوباره پیروز شدن است، اما فشار همیشه وجود دارد.

 

 

اما من این فشار را ترجیح می دهم زیرا در این شرایط شما همیشه به فکر برنده شدن و رفتن به سوی فتح جام بعدی هستید. اما واقعیت ما در حال حاضر این است و باید با آن روبرو شویم. ما باید با شجاعت، مبارزه و تسلیم نشدن با این شرایط روبرو شویم، زیرا حالا زمان پنهان شدن نیست.

 

شما حق دارید از من انتقاد کنید زیرا برنده نمی شوم. پس چه کار دیگری می توانم انجام دهم؟ باید سرم را پایین انداخته ، بیشتر کار کنم و سعی کنم و پیشرفت کنم. در پایان بیشتر مسئولیت با سرمربی است و به همین دلیل که من انتقادات را قبول می کنم، زیرا شما می توانید هر چه که می خواهید توضیح دهید، اما در پایان باید در مسابقات برنده شوید. اما از شما می خواهم به من حمله کنید، نه بازیکنان آرسنال.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا