ورزشی

قطر پرونده میزبانی جام ملت ها را تحویل داد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725494/43

زمان: 10:18  
1399/09/25

بازدید: 3,938

تلاش برای برگزاری جام ملت های 2027

اتحادیه فوتبال قطر از طریق سفیر این کشور در مالزی ، بخش چهارم و نهایی پرونده میزبانی جام ملت های آسیا 2027 را که شامل تمام شرایط میزبانی مورد تایید AFC است را تحویل داد.

به گزارش”آلانه” در این مرحله کاندیدای میزبانی( اتحادیه فوتبال قطر) متعهد به رعایت کلیه شرایط میزبانی طبق برنامه مصوب کنفدراسیون فوتبال آسیا و مطابق با شرایط و ضوابط میزبانی می شود. 

قطر برای کسب میزبانی رقابت های جام ملت های آسیا تلاش دارد از تجربه موفق برگزاری رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2020 که میزبان هر دو بخش غرب و شرق و همچنین دیدار فینال را به عهده دارد برای برگزاری رقابت های جام ملت های آسیا 2027 استفاده می کند. 

 

به گزارش “الرایه ” رئیس فدراسیون فوتبال قطر هم گفت:” قطر آماده است تا با استفاده از امکانات مدرن میزبانی جام جهانی 2022 نوزدهمین دوره جام ملت های آسیا را برگزار کند. “

براساس این گزارش اتحادیه فوتبال قطر قسمت اول پرونده میزبانی اش را در 26 آگوست گذشته و قسمت دوم که شامل الزامات قانونی بود را در بیست و نهم اکتبر و همچنین قسمت سوم که مربوط به الزامات وضمانت برگزاری مسابقات بود را 26 نوامبر گذشت به ای اف سی تحویل داده است. همه این پرونده ها شامل شرایط میزبانی قطر برای میزبانی رقابت های جام ملت های آسیا بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا