ورزشی

فلینی استقلال، همچنان دور از مسابقات

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725566/56

زمان: 16:28  
1399/09/25

بازدید: 7,512

بابک مرادی که در این فصل تنها برای دقایقی در ترکیب استقلال به میدان رفت، این روزها تمریناتش را دنبال می کند.

به گزارش “آلانه”، بابک مرادی وینگر استقلالی ها که این روزها دوران محرومیتش را می گذراند، هنوز امیدوار است تا رأی کمیته تعیین وضعیت در خصوص او تغییر پیدا کند.

چند روز پیش بود که کمیته تعیین وضعیت با شکایت باشگاه ماشین سازی از مرادی، او را به 4 ماه محرومیت محکوم کرد. محرومیتی که باعث شد وینگر جدید آبی پوشان مدتی را از میادین دور باشد هر چند استقلالی ها امید زیادی دارند این رأی مورد تجدید نظر قرار بگیرد.

استقلالی ها روز گذشته لایحه ای چند صفحه در اعتراض به محرومیت بابک مرادی به کمیته استیناف ارسال کرده اند و امید زیادی دارند تا این بازیکن بخشیده شود. در صورتی که این لایحه مورد موافقت قرار گیرد، فسخ مرادی می تواند توجیه پذیر باشد.

اما مرادی چند روز پیش در گفتگویی تصویری اعلام کرد که خبرهای خوبی درخصوص او به زودی منتشر می شود از این رو او این روزها تمریناتش را با جدیت بیشتری از سر گرفته است.

مرادی که بخاطر ظاهرش شباهت زیادی به فلینی مهاجم سابق منچستریونایتد دارد، در دیدار هفته دوم در برابر فولاد برای دقایقی به میدان رفت و پس از آن دیگر مورد استفاده محمود فکری قرار نگرفت اما او این روزها تمریناتش را سخت دنبال می کند تا در صورت تغییر رأی، در دسترس فکری قرار بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا