ورزشی

جایزه بازیکن طلایی توتواسپورت در دستان لواندوفسکی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725522/50

زمان: 12:18  
1399/09/25

بازدید: 5,128

در مراسم جوایز Golden Boy که از طرف روزنامه توتواسپورت برگزار شد رابرت لواندوفسکی جایزه بازیکن طلایی سال 2020 را به خود اختصاص داد.

به گزارش “آلانه”، در مراسم جوایز Golden Boy که توسط روزنامه ایتالیایی توتواسپورت برگزار می‌شود جایزه بهترین بازیکن سال یا جایزه بازیکن طلایی 2020 به رابرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بایرن مونیخ تعلق گرفت.

 

در این مراسم جایزه پسر طلایی که به درخشان‌ترین جوان فوتبالیست دنیا در یک سال گذشته اهدا می‌شود هم ارلینگ هالند به عنوان برنده جایزه امسال معرفی شد. در همین مراسم جایزه بهترین مدیریت باشگاه هم به کارل هاینتس رومینیگه رئیس باشگاه بایرن مونیخ تعلق گرفت.

 

 

لواندوفسکی که در جریان مراسم به روی سن رفت و جایزه خود را دریافت کرد در سخنان کوتاهی گفت: ” از بدست آوردن جایزه بازیکن طلایی واقعاً خوشحالم. ما با بایرن مونیخ یک سال بی نظیر را پشت سر گذاشتیم و این جایزه در واقع تقدیر از همه تلاشهایی است که انجام دادیم”.

 

لواندوفسکی در سال درخشان بایرن مونیخ در خط حمله باواریایی‌ها 41 گل به ثمر رسانده و 12 پاس گل به هم تیمی هایش داده است.

 

 

علاوه بر لواندوفسکی، در شاخه بهترین مدیر فوتبال دنیا این جایزه توسط توتواسپورت به کارل هاینتس رومینیگه رئیس باشگاه بایرن اهدا شد. رومینیگه هم بعد از دریافت جایزه اش گفت: ” این جایزه افتخار بزرگی است. این جایزه بازتابی است از موفقیت فوتبالی و اقتصادی که همه ما در بایرن مونیخ برای رسیدن به آن تلاش کرده ایم”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا