ورزشی

توضیح بازیکن نفت آبادان درباره یک سوتفاهم(عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725557/43

زمان: 16:01  
1399/09/25

بازدید: 5,512

بازیکن صنعت نفت آبادان می گوید با تلاشی که کل مجموعه انجام می دهند این تیم توانست بالانشین جدول لیگ بیستم شود.

صنعت نفت آبادان که به خاطر عملکرد خوبش توانسته رتبه دوم جدول را مال خود کند در دیدار با گل گهر سیرجان به پیروزی رسید حسین ساکی در این خصوص به خبرنگار “آلانه” گفت : همه بازی‌ها سخت است اما دیدار با گل گهر یکی از سخت ترین بازی های ما بود این تیم را آنالیز کرده بودیم و خدا را شکر توانستیم امتیاز را بگیریم.

او در خصوص جایگاه خوب صنعت نفت آبادان در جدول ادامه داد : این بالانشینی با تلاش کل مجموعه رخ داد و تمام سعی مان را می کنیم که این روند ادامه داشته باشد و مردم مظلوم آبادان را همیشه خوشحال کنیم . وقتی تیم نتیجه می‌گیرد یعنی همه بچه ها  خوب هستند و من هم خدا را شکر می‌کنم که کمک کردم و شرایط روز به روز بهتر می‌شود و تلاش می کنم که شرایط ایده آل باشد.

 

 

وی در خصوص دیدار بعدی با آلومینیوم اراک عنوان کرد: بازی با تیم آلومینیوم خیلی سخت است و قطعاً برای کسب امتیاز به اراک می‌رویم تا تداومی به نتایج خوبمان ببخشیم.

ساکی که در بازی قبلی توپ را زیر پیراهنش گذاشته بود و با عکسی که منتشر شد باعث  شد بسیاری  فکر کنند این حرکت را به خاطر اینکه قرار است به زودی پدر شود  انجام داده، گفت: من فقط داشتم توپ را خشک می کردم و مجرد هستم و قرار نیست پدر شوم (می خندد )!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا