ورزشی

باصفا: مسعود شجاعی الگوی من است 

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش”آلانه” ماشین سازی برابر تراکتور تا مرز کسب یک امتیاز هم رفت اما گل دقیقه پایانی یک شکست دیگر را برای تیم دوم تبریز به همراه داشت. ایمان باصفا هافبک ماشین سازی درباره این بازی گفت:”این اولین دربی بود که بازی کردم. زمانی که در استقلال روی نیمکت بودم و در این بازی به میدان نرفته بودم.” 

او افزود:” بازی خوبی مقابل تیم بزرگ تراکتور برگزار کردیم. تراکتور نشان داد که شکل و شمایل یک تیم مدعی را دارد و به خاطر ساختار خوب و تماشاگرانی که دارد لیاقتش قهرمانی است. من در ایران و حتی آسیا فقط یک تیم را با لباس قرمز به رسمیت می شناسم و آن هم تراکتور است. خوشحال می شوم در ادامه مسیرش به موفقیت برسد. آرزو می کنم ماشین سازی هم در ادامه بتواند نتایج خوبی بگیرد.”

او گفت:” ماشین سازی تیم دوست داشتنی است و همیشه شمایل خاص خودش را داشته ،یک تیم دوست داشتنی بوده و الان هم هست . امیدوارم بتوانیم در آینده سه امتیاز بازی‌ها را بگیریم. ما حریف دست و پا بسته ای برای تیم ها نیستیم. الان بدشانسی گریبانمان را گرفته ولی باید برویم برد بیاوریم. وقتی بدشانسی سه هفته پشت سر هم پیش می آید یعنی یک جای کارمان می لنگد.”

بازیکن ماشین سازی گفت:” ما در بازی هایی که حداقل باید مساوی می گرفتیم شکست خوردیم و این حق تیم ما نیست که اینجای جدول باشد. با این حال شاید الان از نظر رتبه خوب نباشیم اما از نظر روحی و انگیزه ای خیلی حالمان خوب است.”

 

باصفا درباره جدایی بیاتلو و جانشینی اخباری روی نیمکت ماشین سازی هم گفت:” آقای بیاتلو فصل را شروع کرد، ایشان مربی آینده داری است اما فوتبال بالا و پایین دارد و تا سختی هایش را تحمل نکنی نمی توانی به جاهای خوبی برسی. ایشان تصمیم گرفت نباشد و برایشان آرزوی موفقیت می کنم. الان آقای اخباری هدایت تیم را به عهده گرفته ، ایشان سیستم و سبک خاص خودش را دارد چون تجربه بالایی از کار کردن با مربیان زیادی دارد شکل و شمایل تیم را عوض کرده و ذهنیت خودشان را پیاده کردند که به نظر من این ذهنیت خیلی مثبت است.”

او گفت:” در برابر تراکتور بازی بزرگی داشتیم، این تیم بازیکنان و مربی بزرگی دارد. به نظرم مسعود شجاعی بزرگترین مربی تراکتور از آغاز لیگ بیستم است. او خیلی بازیکن بزرگی است و فوتبال و شخصیتش برای من الگو است. خیلی دوست دارم ایشان در تراکتور موفق شود و ماهم در ماشین سازی امتیازها را جمع کنیم.”

او درباره بازی با سایپا هم گفت:” امسال تیم ها به هم خیلی نزدیک شدند. فکر می کنم بازی با سایپا خیلی سخت تر از بازی با تراکتور است چرا که آن ها انگیزه دارند و می آیند نتیجه بگیرند. بازی خانگی شان است اما ما هم چیزی برای از دست دادن نداریم و تلاشمان را می کنیم که با سه امتیاز از زمین بیرون بیاییم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا