ورزشی

استقلال دنبال جلب رضایت باشگاه قبلی بابک مرادی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725512/39

زمان: 11:30  
1399/09/25

بازدید: 15,690

مسئولان استقلال به دنبال آن هستند تا رضایت ماشین سازی را در پرونده شکایت از بابک مرادی جلب کنند.

به گزارش “آلانه”، بابک مرادی وینگر استقلال که در نقل و انتقالات تابستانی قراردادش با ماشین سازی را یک طرفه فسخ کرد و راهی تیم آبی پوش پایتخت شد، حالا در شرایط سختی قرار گرفته است. با شکایت باشگاه ماشین سازی، کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال مرادی را 4 ماه از حضور در میادین محروم کرده و او باید غرامت سنگینی نیز به ماشین سازان بدهد.

در چنین شرایطی استقلال هم نمی تواند ازمرادی استفاده کند. اگرچه این بازیکن به کمیته استیناف فدراسیون فوتبال شکایت کرده اما مرادی و استقلال در تلاش هستند تا با پرداخت پول به ماشین سازی این پرونده را ختم به خیر کنند.

ظاهرا در صورتی که باشگاه ماشین سازی شکایتش را از مرادی پس بگیرد او می تواند در ترکیب استقلال به میدان برود و 4 ماه محرومیتش نیز بخشیده می شود و به همین خاطر این بازیکن و مسئولان استقلال در تلاش هستند تا رضایت باشگاه تبریزی را بگیرند.

در این خصوص شب گذشته پرویز مظلومی سرپرست استقلال نیز صحبت کرد و گفت: «با لایحه باشگاه مشخص می شود این بازیکن اصلا در این محرومیت تقصیری نداشته است. باشگاه قبلی رقم مد نظر وی را پرداخت نکرده و او به همین دلیل از باشگاهش جدا شده است.محروم کردن در این شرایط برای بازیکنان فایده ای ندارد و اگر باشگاه ها تعامل کنند و مثلا با پول و … کار را پیش ببرند مشکلات حل می شود.متاسفانه خیلی از بازیکنان به موارد حقوقی وارد نیستند و اختیارات خود را به ایجنت ها می دهند و این موضوعات مشکل ایجاد می کند.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا