ورزشی

آنچه پاتر بعد از تعویض دردناک به جهانبخش گفت

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش”آلانه” علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی تیم برایتون یکشنبه گذشته اولین حضور در ترکیب اصلی تیم را در این فصل از رقابت های لیگ برتر تجربه کرد اما او در دقیقه 55 تعویض شد چرا که برایتون در نیمه اول سه بار توسط لستر دروازه اش باز شد.

ملی پوش ایرانی تلاش زیادی کرد تا بتواند در ترکیب یازده نفره اصلی حضور پیدا کند آن هم در حالی که تازه از آسیب دیدگی همسترینگ بهبود پیدا کرده بود.

جهانبخش در برابر لستر شروع درخشانی داشت و کسپر اشمایکل دروازه بان حریف را مجبور به واکنش در همان دقایق ابتدایی کرد . این بازیکن 27 ساله همچنین یک پاس خوب را به دنی ولبک زمانی که بازی صفر-صفر بود داد اما اشمایکل یک بار دیگر توانست دروازه اش را بسته نگه دارد.

در ادامه مسابقه ای که می توانست برای جهانبخش و برایتون یک مسابقه خوب باشد برای برندان راجرز و تیمش رقم خورد و با گل های جیمز مدیسون و جیمی واردی به رتبه سوم رسید.

اندکی پس از شروع نیمه دوم جهانبخش با استیون آلساته تعویض شد و احتمال اینکه امروز در بازی حساس برایتون برابر فولهام در ترکیب اصلی باشد اندک است.

گراهام پاتر سرمربی برایتون در این رابطه گفت:” من فکر می کنم او واقعا شروع خوبی داشت. او یک توپ خوب را برای دنی فرستاد که تبدیل به گل نشد.

 

علیرضا جهانبخش اولین شروع فصل لیگ برتر خود را در بازی برابر لستر  تجربه کرد اما بعد از 55 دقیقه توسط گراهام پاتر سرمربی تیم تعویض شد

 

پاتر ادامه داد:” او می تواند چالش های پیش رویش را ببیند. علیرضا از چند مصدومیت پیاپی آمده و این باعث شده که از ترکیب اصلی دور شود. او در ابتدای فصل یک بار و چندی قبل هم یکبار دیگر مصدوم شد. سخت است که بعد از این مدت مصدومیت بازیکن بتواند در لیگ برتر بازی کند اما معتقدم که به عنوان اولین شروع عملکردش خوب بود. البته بازی خوبی برای او و تیم از نظر امتیازی نبود اما به عنوان اولین حضور در ترکیب اصلی مثبت بود.”

پاتر این چند خط امیدبخش را درباره مهاجم تیمش گفت چرا که جهانبخش بعد از شکست سه بر صفر تیمش احساس ناامیدی بزرگی داشت. پاتر گفت:” من به او گفتم که در شرایط سخت تیمی عملکرد خوبی دارد.” جهانبخش بازی را با چند حرکت خوب در خط حمله شروع کرد:” من می دانم او ناامید شده چرا که برای ورود به تیم اصلی مبارزه کرده بود.”

بازی برابر لستر یک مسابقه پر دردسر برای پاتر بود که پنجاهمین مسابقه اش را به عنوان مربی برایتون در لیگ برتر تجربه می کرد.

با وجود این شکست در برابر لستر ، برایتون در جایگاه شانزدهم ماند تا در شرایط سقوط قرار داشته باشد. پاتر پنجاهمین بازی اش با برایتون در لیگ برتر را چالش برانگیز و جذاب توصیف کرده و گفت:” من فکر می کنم از نظر عملکرد پیشرفت کرده ایم و در مسیری هستیم که به سمت هدفمان می رود. هرچند در حال حاضر این موضوع در نتایج تیم مشخص نیست و باید برای کسب نتایج بهتر برخی چیزها را تغییر بدهیم. در حال حاضر کارهایی می کنیم که نمونه اش بازیکنان جوان خوبی است که معرفی کرده ایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا