ورزشی

کریم زاده: از قائمشهر دست پر برمیگردیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، تیم مس رفسنجان پس از 6 هفته بالاخره طعم برد را چشید. آنها در ورزشگاه خانگی خود موفق شدند دو بر یک از سد نفت مسجدسلیمان عبور کنند و وضعیتشان در جدول رده بندی را بهتر کنند.

محمدحسین کریم زاده بازیکن تیم مس رفسنجان که موفق شد گل دوم را وارد دروازه مسجدسلیمانی ها کند، در خصوص این دیدار گفت: خدا را شکر بازی با نفت مسجدسلیمان، دیدار خوبی بود. توانستیم بازی را ببریم و 3 امتیاز بازی که برای ما حیاتی بود را بدست بیاوریم.

او درباره اولین گلی که در لیگ برتر به ثمر رساند، گفت: توانستم گل دوم تیم را به ثمر برسانم. این گل روی تلاش جمعی بچه ها بود. من فقط توانستم ضربه آخر را خوب بزنم. این برد با تلاش تمام بچه ها بدست آمد. حس خیلی خوبی دارم که توانستم اولین گلم را در بازی به ثمر برسانم.

مس رفسنجان در این هفته اولین برد تاریخ خود در رقابت های لیگ برتر را کسب کرد. کریم زاده در این مورد گفت: اولین برد در لیگ برتر حس خیلی خوبی داشت. با اینکه می توانستیم در هفته های قبل برنده شویم.

این بازیکن در دقیقه 78 از داور مسابقه یک کارت زرد دریافت کرد. او در این مورد گفت: داور تصور کرد من تمارض کرده ام و به من کارت زرد داد. احساس می کنم خیلی تصمیم سخت گیرانه ای بود. چرا که من داخل محوطه جریمه نبودم که بخواهم تمارض کنم. فکر می کنم می توانست به من کارت زرد ندهد.

او درباره دیدار هفته آینده در مقابل نساجی قائمشهر نیز پاسخ داد: این بازی برای ما تمام شد و تمام تمرکزمان را برای بازی هفته آینده با نساجی می گذاریم. تمام تلاشمان را می کنیم با دست پر از قائمشهر به رفسنجان برگردیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا