ورزشی

کاوابوچی: مسئول VAR داور را فریب داد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725395/47

زمان: 16:47  
1399/09/24

بازدید: 13,556

ویسل، تو تلاشت را کردی اما…

ساوورو کاوابوچی، اولین رئیس سازمان جی لیگ، در صفحه توئیتر خود به اتفاقات دیدار ویسل کوبه و اولسان هیوندای در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرده است.

به گزارش “آلانه”، ویسل کوبه در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان به مصاف اولسان هیوندای رفت و با قبول شکست از راهیابی به فینال بازماند. هوتارو یاماگوچی، هافبک تیم ژاپنی در دقیقه هفتم نیمه دوم گل اول را به ثمر رساند و دقایقی بعد دایکی ساساکی ارسال هافبک ویسل کوبه یعنی تاکویا یاسوئی را تبدیل به گل کرده و اختلاف را دو برابر کرد. اما لحظاتی بعد داور با بهره گیری از سیستم VAR تایید کرد که یاسوئی مرتکب خطا شده و بدین ترتیب گل دوم ویسل کوبه توسط ساساکی مردود اعلام شد.

 

کاوابوچی، رئیس سابق جی لیگ در طول برگزاری مسابقه حساب توییتر خود را به روز کرده و مدعی شد که از این تصمیم ناراضی است. او نوشت “من مطمئن نیستم تصمیم VAR مبنی بر مردود اعلام کردن گل ویسل کوبه صحت داشته و این تصمیم حتما تاثیر روانی فراوانی بر بازی کوبه داشته است. من این موضوع را به شما ثابت خواهم کرد، اما بعد از بازی.”

 

 

اما کاوابوچی بعد از سوت پایان بازی نوشت: “متاسفم کوبه، تو تمام تلاش خود را کردی. مردود اعلام شدن گل دوم ویسل کوبه همچنان سوال بزرگی است. آیا این به اتفاقات گذشته بازمی گردد؟ همچنین باید بگویم خود داور در جریان بازی هیچ خطایی در آن صحنه تشخیص نداد. مشکل بزرگ این است که مسئول بازبینی صحنه این فرضیه را مطرح کرده و داور نیز بی شک و تردید آن را پذیرفته است.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا