ورزشی

پتر چک و اعلام آمادگی عجیب برای بازگشت به فوتبال

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725256/52

زمان: 23:44  
1399/09/23

بازدید: 17,492

پتر چک مصاحبه جالبی در رابطه با احتمال بازگشتش به زمین فوتبال انجام داده است.

به گزارش “آلانه”، دروازه‌بان اهل چک بعد از چهار فصل حضور در آرسنال نهایتاً چندی پیش شکل رسمی اعلام بازنشستگی کرد. با این حال چلسی در ماه اکتبر اعلام کرد که این 38 ساله به عنوان یکی از دروازه‌بانان تیم در فصل 21-2020 در لیست تیم فرانک لمپارد قرار گرفته است؛ خبری که سر و صدای بسیار زیادی به پا کرد.

 

بعید به نظر می رسد که چک را دوباره در مستطیل سبز مشاهده کنیم اما او همچنان با چلسی به تمرینات خود ادامه می دهد چرا که او در حال حاضر مشاور فنی سرمربی آبی‌ها یعنی فرانک لمپارد نیز محسوب می‌شود. با این حال او در مصاحبه ای جالب برای بازگشت به زمین اعلام آمادگی کرده است.

 

 

 

 

پتر چک در این باره گفت: “درست است که اگر من آماده نبودم انجام این کار یک اشتباه حرفه ای به حساب می‌آمد اما می دانم که صد در صد آماده هستم تا در صورت نیاز کمک کنم. من از نظر بدنی آماده ام و بعد از دو ماه تمرین متوجه شدم که کیفیت خوبی دارم. علاوه بر این من یک سال استراحت کردم و این موضوع به من واقعا انرژی داد. در واقع بدن من بعد از 20 سال بازی ریکاوری کرد. اگر شرایط به گونه ای رقم بخورد که من در زمین مسابقه قرار گیرم، برای آن آماده خواهم بود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا