ورزشی

واکنش ستاره بایرن به رد پیشنهاد لیورپول

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725438/42

زمان: 19:27  
1399/09/24

بازدید: 16,217

لئون گورتزکا، ستاره آلمانی بایرن مونیخ انتقال به این تیم را تصمیم درستی می داند.

به گزارش “آلانه”، لئون گورتزکا، هافبک خلاق و گلزن آلمان در سالهای اخیر یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ و تیم ملی کشورش بوده و به مهره ثابت این دو تیم تبدیل شده است. لئون گورتزکا از انتقال به بایرن مونیخ و رد کردن شانس انتقال به لیورپول رضایت دارد.

 

لئون گورتزکا در مورد ابراز علاقه لیورپول قبل از پیوستن به بایرن مونیخ گفت: “آنها به دنبال من بودند، لیورپول باشگاه بزرگی است و پیشرفت آنها از زمان حضور یورگن کلوپ بسیار شگفت انگیز بود. مدت زیادی طول کشید تا تصمیم خود را بگیرم و در نهایت به طور کامل مطمئن بودم که انتقال به بایرن مونیخ کار درستی بود.”

 

 

همچنین بارها هیکل عضلانی لئون گورتزکا در ماه های اخیر مورد توجه عکاسان قرار گرفته است. او در این رابطه و پیشرفت از این حیث در دوران قرنطینه گفت: “هیچ کس نمی دانست چه اتفاقی می افتد و ما وقت زیادی برای فکر کردن داریم. پس از خودم پرسیدم، برای پیشرفت بیشتر چه کاری می توانم انجام دهم؟ این مقطع فرصتی برای ارزیابی، گوش دادن به صدای درون و تعریف دوباره اهداف بود.

 

افزایش قدرت عضلانی من بخشی بود که شما می توانید ببینید. بازی نکردن به من فرصت داد تا بتوانم روی بدنم کار کنم، آنهم به روشی که در شرایط عادی نمی توانی به آن رسید، زیرا در حالت عادی برای ریکاوری به دو یا سه روز زمان نیاز دارید.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا