ورزشی

نیمار می خواهد ریمونتادای بارسلونا را جبران کند!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725440/42

زمان: 19:50  
1399/09/24

بازدید: 15,116

مارکینیوش:

مارکینیوش، مدافع برزیلی پاری سن ژرمن از حضور نیمار در ترکب این تیم رضایت دارد.

به گزارش “آلانه”، نیمار بهترین بازی خود در ترکیب بارسلونا را در بازگشت تاریخی این تیم و برتری 1-6 مقابل پاری سن ژرمن انجام داده و چندی بعد نیز با انتقالی جنجالی راهی پاریس شد. حالا دو ماه دیگر این بار با حضور نیمار در پاریس این دو تیم به مصاف یکدیگر خواهند رفت و مارکینیوش مدعی شد پاری سن ژرمن نسبت به گذشته تبدیل به تیمی متفاوت شده است.

 

 

مارکینیوش گفت: “تیم ما بسیار تغییر کرده است، ما بالغ تر شده ایم و  شرایط قطعا بسیار متفاوت خواهد بود. نیمار در آن دیدار مرحله یک هشتم نهایی در سال 2017 در ترکیب بارسلونا بازی می کرد، اما اکنون او با ما است و واقعا می خواهد در این مسابقه حاضر شده و با جبران آن دیدار ما را به پیروزی برساند. نیمار بازیکن بزرگی است و در رقم خوردن ریمونتادا نقش مهمی داشت.

 

این دیدار یک دوئل فوق العاده یک چالش بزرگ خواهد بود. ما انتظار یک نبرد بزرگ را داریم و باید آماده این رویارویی باشیم. قرعه کشی را دیدیم و حریفان زیادی باقی نمانده بودند، ما نیز آماده بودیم با هر حریفی رقابت کنیم. همه ما به خود انگیزه داده و به یکدیگر گفتیم که برای دیدار باید خوب آماده شویم. پیشینه ای فوق العاده بین این دو باشگاه در لیگ قهرمانان وجود داشته و خاطرات خوب و بدی برای ما ثبت شده است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا