ورزشی

نظرسنجی از پرسپولیسی‌ها درمورد دو جدایی بزرگ (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725389/47

زمان: 16:06  
1399/09/24

بازدید: 23,962

نتایج یک نظرسنجی در میان هواداران پرسپولیس، نشان می‌دهد که از نگاه آن ها، مدیریت باشگاه مقصر اصلی قطع همکاری شجاع خلیل زاده و مهدی ترابی بوده است.

به گزارش “آلانه”، نقل و انتقالات پرسپولیس به پایان رسیده و حالا یحیی گل محمدی با تیم جدید خود آماده حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌شود. اما همین چند هفته پیش بود که التهاب و تنش فراوانی در اردوی سرخپوشان وجود داشت و جدایی 7 بازیکن، نارضایتی گسترده ای را در میان هواداران این تیم به وجود آورده بود. اما اوج این نارضایتی ها، زمانی بود که یک فایل صوتی مخفیانه از صحبت های مهدی رسول پناه منتشر شد و همین، مقدمه ای شد بر پایان یک سال تصدی او بر مسند باشگاه پرسپولیس.

 

حالا در یک نظرسنجی که میان هواداران پرسپولیس انجام شده، شرکت کنندگان نسبت به عملکرد این باشگاه در نقل و انتقالات نظر خود را گفته اند. یک بخش از پرسش ها درباره جدایی بازیکنان این تیم بوده است. در پاسخ به سوال نخست که جدایی کدام بازیکن تیم را با مشکل بیشتری مواجه می‌کند، 55.2% از کاربران به شجاع خلیل زاده رای داده اند و 20% هم مهدی ترابی هافبک گلزن فصل گذشته این تیم را انتخاب کرده‌اند؛ دو بازیکنی که نحوه جدایی شان سروصدای زیادی را به وجود آورد.

 

 

در قسمت بعدی، سوال این بوده که در ماجرای جدایی مهدی ترابی و شجاع خلیل زاده، چه کسی تقصیر بیشتری را داشته است. 64.5% از شرکت کنندگان در نظرسنجی تیم مدیریتی باشگاه را مقصر جدایی شماره 9 سابق سرخ ها و 32.7% نیز مقصر اصلی را ترابی دانسته اند. برای شجاع خلیل زاده البته این اعداد تفاوت دارد؛ این بار 53.6% به تیم مدیریتی و 44.2% به شجاع خلیل زاده رای داده اند.

 

 

 

این در حالی است که به نظر می‌رسد طرفداران پرسپولیس اینطور تصور می‌کنند که اگر مهدی رسول پناه حقوق این دو بازیکن را می‌پرداخت، آن ها اساسا امکان فسخ قرارداد را نداشتند و نمی‌توانستند بدون پرداخت مبلغ رضایت نامه از پرسپولیس جدا شوند.

 

در این نظرسنجی مفصل که 13582 نفر به تمام سوالات آن پاسخ داده‌اند، همچنین نزدیک به 80% طرفداران پرسپولیس اعلام کرده اند که از عملکرد مهدی رسول پناه به عنوان مدیرعامل «ناراضی یا بسیار ناراضی» هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا