ورزشی

شاکری مهیای رویارویی با یاران سابق می‌شود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725307/57

زمان: 10:08  
1399/09/24

بازدید: 1,337

دستور ویژه ژنرال برای بازگشت مهاجم؛

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان به کادر پزشکی این تیم دستور ویژه داده است تا مهاجم خراسانی خود را به بازی این هفته با شهرخودرو برساند.

به گزارش “آلانه” یونس شاکری که در 3 هفته اخیر به‌خاطر مصدومیت، از ترکیب تیم خارج بوده است، این روزها با دستور امیر قلعه‌نویی تلاش می‌کند خودش را بار دیگر به ترکیب تیم برساند. او که لیگ را عالی شروع کرد و زوج خوبی با منشا در خط حمله گل‌گهر سیرجان شده بود، به‌خاطر مصدومیت از ترکیب تیم خارج شد و تیم گل‌گهر نیز نتوانست نتایج خوب خودش را ادامه بدهد.

 

این تیم در 2 هفته اخیر، 2 باخت پیاپی داشت که باعث شد از صدر جدول دور شود؛ امیر قلعه‌نویی که می‌خواهد هر‌چه‌زودتر تیمش را از شرایط بحرانی خارج کند، کل تیم را پس از شکست مقابل صنعت‌نفت در هفته ششم لیگ برتر، از آبادان مستقیما راهی تهران کرد و اردوی خودش را در پایتخت برپا کرده است. طبق برنامه‌ریزی، گل‌گهری‌ها سه‌شنبه‌شب راهی شهر سیرجان می‌شوند و تمریناتشان را برای بازی خانگی مقابل شهرخودرو در این شهر پیگیری می‌کنند. طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ، تیم گل‌گهر سیرجان در چهارچوب هفته هفتم لیگ برتر، جمعه ‌28 آذر میزبان شهرخودروی مشهد در شهر سیرجان خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا