ورزشی

حسینی: به پرسپولیس احترام گذاشتیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، سید عبدالله حسینی درباره شرایط ذوب‌آهن پس از دو هفته دشوار بخاطر تعداد مبتلایان پُرشمار کرونایی در این تیم اظهار کرد: اوضاعی خوبی در یکی، دو هفته اخیر بخاطر ابتلای بازیکنان تیم به کرونا و دیگر اتفاقات نداشتیم ولی خدا را شکر الان تعداد کرونایی‌ها کمتر شده و یکی، دو نفر هم که مانده‌اند، روزهای آخر قرنطینه را پشت سر می‌گذارند که امیدوار هستم هرچه زودتر به تمرینات برگردند.

 

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نباید دیدار ذوب‌آهن مقابل شهرخودرو لغو می‌شد، عنوان کرد: قطعا باید این بازی برگزار نمی‌شد چون تعداد کرونایی زیادی داشتیم، حتی با دو تعویضی به این دیدار رفتیم و جمعا ۱۳ نفر بودیم. یک سری از بازیکنان جوان ما برای اولین بار در ترکیب قرار گرفتند و واقعا کم‌لطفی بود که این دیدار برگزار شد.

مدافع یک گله ذوب‌آهن ادامه داد: در هر شرایطی که بود، بازی مقابل شهرخودرو را برگزار کردند که این اتفاق به ضرر ما شد. متاسفانه این وضعیت در خور باشگاه بزرگ ذوب‌آهن نیست و از دست رفتن امتیازات بخاطر چنین مسائلی، مطمئنا در آخر فصل به ما آسیب می‌زند، اما امیدوار هستیم که تیم هرچه زودتر به روند مدنظر کادر فنی و بازیکنان برسد.

 

حسینی با تاکید بر اینکه ذوب‌آهن با کسب یک پیروزی از بحران خارج می‌شود، درباره لغو دیدار این تیم برابر پرسپولیس گفت: آنها در شرایطی هستند که در آستانه کسب یک افتخار ملی قرار دارند و اگر یک بازیکن هم از دست بدهند، کارشان سخت می‌شود که ما هم راضی نبودیم تا اتفاق بدی برای پرسپولیس بیفتد.

او یادآور شد: تیم ما آماده این مسابقه بود، اما بخاطر شرایط خاصی که پرسپولیس داشت، تصمیم گرفتند تا این بازی انجام نشود و ما هم به آن احترام گذاشتیم. امیدوار هستم پرسپولیس با نفرات کامل و بدون مشکل در قطر کارش را پیش ببرد و به موفقیت در فینال آسیا برسد.

 

مدافع میانی ذوب‌آهن عنوان کرد: تیم خوبی داریم ولی طی یکی، دو هفته اخیر گریبانگیر مسائل غیرفوتبالی بخاطر کرونا شدیم؛ از طرف دیگر در چهار بازی، ۵ پنالتی برای حریفان ما گرفتند که بعضی از آنها اصلا پنالتی نبود و همین اتفاقات موجب شد تا ذوب نتیجه نگیرد، وگرنه موقعیت‌های زیادی در پنج بازی داشتیم و خوب بازی کردیم. مطمئن هستم با یک برد این روند تمام می‌شود و شرایط تیم ما بهتر خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا