ورزشی

بیش از اندازه زجر کشیدیم؛ مسی ناجی ما شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725397/29

زمان: 16:55  
1399/09/24

بازدید: 9,101

جوردی آلبا:

مدافع چپ بارسا به برد پرزحمت برابر لوانته واکنش نشان داد.

به گزارش “آلانه”، بارسلونا شب گذشته به زحمت و به لطف گل دقیقه 76 لیونل مسی توانست در خانه از سد لوانته بگذرد. بارسا خوش شانس بود که در دقایق پایانی گل تساوی را دریافت نکرد. آبی اناری ها در نیمه دوم به خصوص شانس های خوبی را از دست دادند و در مجموع شایسته برد بودند هرچند که سه امتیاز بسیار پرزحمتی بود.

 

 

 

 

جوردی آلبا مدافع چپ بارسا در پایان بازی گفت:« بازی برابر لوانته همیشه سخت است و این تیم معمولا ما را به زحمت می اندازد. لوانته تیمی خوب با مجموعه بازیکنان باکیفیت است. آنها مربی خوبی هم دارند که روی تیمش به خوبی کار کرده است. معتقدم ما هم نسبت به بازی های قبل بسیار بهتر کار کردیم؛ چه در فاز حمله و چه در دفاع.»

 

آلبا ادامه داد:« مهاجمان سعی خودشان را می کنند ولی امشب مسی ما را نجات داد. می دانیم که اگر توپ را به مسی بدهیم، می تواند کارهای بزرگی انجام دهد. وقتی فرصت ها خراب می شوند، طبیعتا استرس بر تیم حاکم می شود ولی امشب به فشار ادامه دادیم و در نهایت اصرار به گلزنی نتیجه داد. معتقدم از هر نظر خوب بودیم و شایسته کسب سه امتیاز؛ هرچند که قبول دارم بیش از اندازه زجر کشیدیم.»

 

 

 

 

مشکل با سیستم جدید و شانس قهرمانی:« اینطور نیست و ما با سیستم جدید رونالد کومان مشکلی نداریم. فقط یکسری ایرادات و اشتباهات فردی است که باید برطرف شوند. اگر به روند باثباتی در لیگ برسیم، جبران امتیازات عقب افتاده امکانپذیر خواهد بود.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا