ورزشی

احمد الجبوری؛ مومن‌زاده شهرخودرو!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725461/13

زمان: 21:52  
1399/09/24

بازدید: 4,618

سه تک به تکی و یک کات بکی که گل نشد؛

مهاجم شهرخودرو خراسان با موقعیت های متعدد گلزنی که روز گذشته از دست داد یاد و خاطره احمد مومن‌زاده را در میان اهالی فوتبال زنده کرد.

به گزارش آلانه، در حالی که سید مهدی رحمتی خط آتش تیمش مقابل استقلال را به قاسمی‌نژاد و احمد الجبوری سپرده بود، یارگیری شدید استقلالی‌ها با ستاره گلزن شهرخودرو باعث شده بود تا وی نقش گل‌ساز را با پاس‌های عمقی خود برای الجبوری سرعتی و تکنیکی برعهده گیرد.

پاس‌هایی که امین قاسمی‌نژاد و هم تیمی‌هایش به الجبوری برای تک به تک شدن با مظاهری دادند به عوض اینکه شادی پس از گل را رقم بزند، غم و افسوس از گل نشدن را روی چهره بازیکنان شهرخودرو نمایان می‌کرد که با چهره ای مغموم تنها نظاره گر فرصت های طلایی گلزنی تیمشان بودند.

 

الجبوری جوان و دونده علیرغم جایگیری‌های خوب خود که بارها فاصله در تک به تک‌ها را با مدافعین پشت سرش به چندین متر می‌رساند،  هرگز در زدن ضربات آخر موفق عمل نکرد تا آه مشهود مهدی رحمتی را دمای منفی 4 درجه مشهد، به آسمان بفرستد. بازیکنی شبیه به احمد مومن‌زاده که با همان جنگندگی و جسارت تنها ویترین افسوس را برای هواداران تیمش کامل کرد.

افسوس شهرخودرویی‌ها آنجا زیادتر شد که دو تک به تک عالی احمد الجبوری با مظاهری در شرایط 10 نفره بودن شهرخودرو رقم خورد اما باز هم نتیجه همان 2 بر صفر باقی ماند تا یک شکست تلخ برای مشهدی‌ها در روزی که فوتبال خوبی بازی کردند و موقعیت‌های بهتری رقم زدند، ثبت گردد.

 

مهاجم سوسنگردی شهرخودرو که هنوز امید زیادی برای یک کامبک قوی از او در بازی‌های آتی تیمش می‌رود در بازی با استقلال 3 موقعیت تک به تک و یک ضربه کات بک عالی را گل نکرد که در دو مورد آن توپ به دیرک افقی دروازه رشید مظاهری نیز برخورد کرد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا