ورزشی

گل نعمتی، به یادماندنی ترین گل نیمه نهایی آسیا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725209/56

زمان: 19:24  
1399/09/23

بازدید: 9,043

گل سیامک نعمتی با السد، به عنوان به یادماندنی ترین گل نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد.

به گزارش “آلانه”، وب سایت رسمی AFC چندی پیش با برگزاری یک رأی گیری، اقدام به نظرسنجی از مخاطبان خود کرده بود تا به یادماندنی ترین گل مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را انتخاب کنند.

در این نظرسنجی، گل سیامک نعمتی به السد با قاطعیت آرا به عنوان به یادماندنی ترین گل مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد. او برای رسیدن به این عنوان، 5 رقیب دیگر داشت که توانست آنها را پشت سر بگذارد.

 

 

 

 

وب سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در این خصوص نوشته است: با توجه به انتظار پرسپولیسی ها برای فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020، تعداد زیادی از هواداران این تیم در این نظرسنجی به نعمتی رأی دادند. جایی که قهرمان ایران برای اولین بار قصد دارد عنوان قهرمانی قاره را بدست آورد.

نعمتی در دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و در حالی که استادیوم آزادی مملو از تماشاگر بود، تیم او با یک گل از السد عقب افتاده بود، با ضربه ای دیدنی پرسپولیس را به فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال 2018 در برابر کاشیما آنتلرز رساند.

این وب سایت در ادامه نوشته است: ورزشگاه آزادی تهران مملو از صد هزار هوادار بود و سیامک نعمتی اطمینان داد که آنها مایوس نخواهند شد. پس از آنکه بغداد بونجاح دروازه پرسپولیس را باز کرد نعمتی، گل تساوی را به ثمر رساند تا بازی 1 – 1 شود و نماینده ایران به دیدار فینال برسد. او در دیدار نیمه نهایی سال 2020 به پرسپولیس کمک کرد تا این تیم النصر را پشت سر بگذارد و به فینال برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا