ورزشی

گل‌گهر درگیر اشتباهات سرنوشت ساز شده است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725167/41

زمان: 17:40  
1399/09/23

بازدید: 5,295

افسری: روند ما را متوقف کردند؛

سرپرست تیم فوتبال گل‌گهر معتقد است سه اشتباه تاثیرگذار در عملکرد داوری سبب شده تا این تیم 6 امتیاز دو بازی اخیرش را به راحتی از دست بدهد.

به گزارش “آلانه”، تیم فوتبال گل گهر سیرجان روز گذشته با شکست 2 بر 1 در مقابل نفت آبادان، صدر جدول را به این تیم واگذار کرد و این اتفاق در حالی رقم خورد که اعضای تیم میهمان معتقد بودند که پنالتی منجر به گل دوم تیم میزبان، به اشتباه از سوی داور گرفته شده است.

 

حیدر افسری سرپرست تیم فوتبال گل گهر در گفتگویی با “آلانه”، در این مورد می گوید:« بازی دیروز یک نکته داشت و این نکته اساسی همان پنالتی‌ای است که داور به اشتباه برای تیم نفت آبادان اعلام کرد و سبب شد تا روند خیلی خوبی که تیم ما داشت، متوقف شود و بازی ای که دست ما بود، ورق برگشت و تمامی اعضای ما تمرکزشان را از دست دادند.»
سرپرست تیم فوتبال گل گهر اضافه کرد:« این اشتباهات داوری طی دو هفته گذشته به تیم ما خیلی ضربه زده و در عدم نتیجه گیری ما تاثیرگذار بوده است. گاهی اشتباهات داوری زیاد تاثیر ندارد ولی دو اشتباهی که در بازی با پیکان و صنعت نفت آبادان انجام شده، کاملا بر نتیجه و سرنوشت بازی تاثیر داشته است. بازی با پیکان که گل سالم ما را نپذیرفتند و این بازی هم پنالتی ای گرفتند که واضح بود، نیست و از طرفی در دقیقه 90 پنالتی ای که روی محسن کریمی انجام شد، را نگرفتند.»

 

افسری با اشاره به شرایط گل گهر اضافه کرد:« تیم ما با پایتخت هزار کیلومتر فاصله دارد و اگر شرایط اینطور ادامه پیدا کند، به ما ضرر زیادی می خورد. حق تیم ما این نیست. امیدوارم در ادامه این اشتباهات به حداقل برسد و کمرنگ تر باشد و در نتیجه بازی ها تاثیرگذار نباشد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا