ورزشی

پیروانی: امروز بدون آل کثیر به قطر می‌رویم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس در گفتگو با برنامه شب های فوتبالی در مورد لغو دیدار این تیم در برابر ذوب آهن گفت: ما در اردو بودیم و ساعت 6 بعد از ظهر نیز جلسه هماهنگی قبل از بازی بود، شب قبل از بازی و نزدیک ساعت 11 شب بود که ستاد ملی کرونا در ورزش تصمیم گرفته است که بازی لغو شد و ما نیز این مسئله را به اطلاع تیم رساندیم.

وی در مورد اینکه پرسپولیسی ها دوست داشتند به مصاف ذوب آهن بروند، گفت: این اتفاقی که افتاده است از دو جنبه باید مورد بررسی قرار گیرد. یکی اینکه ما دوست داشتیم بازی کنیم و در شرایط بازی باشیم. چون فینال لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم و با توجه به لغو بازی با نساجی، دوست داشتیم بازی کنیم.

وی ادامه داد: در سوی دیگر نیز سلامتی بازیکنان ما و بازیکنان ذوب آهن بود. من در صحبت هایم برای کلیه هموطنان و بازیکنان ذوب آهن آرزوی سلامتی کردم. فوتبال مهم است ولی این اتفاقی که افتاده است دلم می خواهد هر چه زودتر سلامتی به بازیکنان تیم ذوب آهن برگردد و بتوانند در شرایط مساوی بازی کنند. اتفاقی که افتاده است امیدوارم ختم به خیر شود.

مدیر باشگاه پرسپولیس در مورد احتمال انجام بازی تدارکاتی قبل از فینال گفت: با توجه به اینکه بازی ما لغو شد، بلافاصله تصمیم بر این شد دیروز یک بازی رسمی درون تیمی انجام دهیم. حتی داور رسمی را به این بازی دعوت کردیم و دو تیم لباس های متحدالشکل پوشیدند. از مسئولین ورزشگاه آزادی تشکر می کنیم. سعی کردیم مقداری یک بازی رسمی را شبیه سازی کنیم ولی این اتفاقات رخ داده و نمی شود در موردش زیاد بحث کرد. ما محکومیم در بازی فینال با یک تیم قوی آسیا بازی کنیم.

 

وی ادامه داد: من همیشه گفته ام تقابل امکانات و غیرت و تعصب ما ایرانی ها در آسیا رخ می دهد. با بچه های خوب و کادر قوی و با دانش دنبال انجام کارهای بزرگ هستیم. همه و همه دست به دست هم دادند ان شالله یک تیم واحد به مصاف تیم قوی که امروز ظهر مشخص می شود، می رویم ان شالله نتیجه دلخواه را بگیریم.

وی در مورد قول وزیر ورزش برای پرداخت پاداش خاصی به پرسپولیسی ها گفت: آقای سلطانیفر به اردوی تیم تشریف آوردند، از ایشان تشکر می کنیم. پروتکل های بهداشتی را به نحو احسن اجرا کردند و پیام آقای رئیس جمهور را آوردند. ان شالله ما قهرمان شویم، هر کسی پاداش داد تشکر می کنیم و هر کسی هم پاداش نداد تشکر می کنیم ولی آقای وزیر ورزش هم تشریف که آوردند گفتند در صورت قهرمانی، از بچه ها قدردانی صورت می گیرد.

وی در مورد پرواز تیم به قطر و نتایج تست های کرونا گفت: ما ان شالله یکشنبه ساعت یک بعد از ظهر با پرواز چارتر به صورت مستقیم راهی دوحه می شویم. تا این لحظه نیز تمام تست های کرونا منفی بوده اند. به محض اینکه به فرودگاه دوحه برسیم، یک تست دیگر از کل تیم گرفته می شود و 24 ساعت به قرنطینه می رویم.  در تلاش هستیم همچون حضور اول در قطر، ما بین تست کرونا و قرنطینه یک جلسه تمرینی برگزار کنیم.
پیروانی در مورد اینکه ترجیح می دهد پرسپولیس به مصاف اولسان برود یا ویسل کوبه، گفت: برای ما فرقی نمی کند. همه تیم ها قوی هستند. بخصوص بازیکنان خارجی که تیم ها در اختیار دارند. نه فقط دو تیم باقی مانده بلکه تمام تیم ها که بازیکنان گران قیمتی در اختیار دارند. باز هم می گویم، این بازی ها تقابل امکانات و ثروت در مقابل غیرت و تعصب است. شعار ما این است که تمام تلاشمان را بکنیم و جان می دهیم تا جام را به دست بیاوریم.

وی در مورد آخرین وضعیت عیسی آل کثیر گفت: جا دارد از این بازیکن تشکر کنیم. اگر تیم در این مرحله حضور داریم، بخاطر تلاش های یکی مثل آل کثیر است. قرار است تاریخ 26 آذر رأی نهایی صادر شود ولی عیسی آل کثیر فردا نمی تواند به همراه ما به قطر بیاید. ان شالله اگر اتفاقی رخ بدهد، ایشان بعد از 26 آذر به ما ملحق می شود ولی در حال حاضر ایشان را نه می توانیم همراه تیم به دوحه ببریم و نه می توانیم او را بازی دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا