ورزشی

پالاس 1 – 1 تاتنهام؛ تکرار اتفاق تلخ برای مورینیو (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، تاتنهام در این فصل پیش از این در مقابل تیم هایی چون نیوکاسل و وستهام در دقایق پایانی پیروزی را از دست داده بود و این بار این اتفاق در دقیقه 80 برابر پالاس تکرار شد.

 

تاتنهام بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی روی ارسال زمینی سرژ اوریه می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه تانگی اندومبله با مهار تماشایی گایتا همراه شد.

 

در دقیقه 20 این بار تاتنهام با ارسال یک کرنر خطرناک روی دروازه حریف صاحب فرصت گلزنی شد، اما ضربه سر هری کین با عکس العمل تماشایی دروازه بان پالاس دفع شد.

 

اما در دقیقه 23 تاتنهام با درخشش زوج آماده خود به گل رسید. روی پاس سون هیونگ مین، هری کین از پشت محوطه با ضربه ای تماشایی موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند. در ادامه پالاس فرصت داشت گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه محکم اتزه به دیرک دروازه هوگو لوریس برخورد کرد و نیمه نخست با برتری 0-1 اسپرز به اتمام رسید.

 

پالاس نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و بعد از یکی دو حمله در دقیقه 60 فرصت داشت گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه سر بنتکه روی ارسال میلیوویویچ با مهار هوگو لوریس همراه شد. اما در دقیقه 80 پالاس به گل تساوی دست یافت. روی ارسال ایستگاهی از سوی اتزه، هوگو لوریس اشتباه بزرگی انجام داد تا جفری شلوپ به راحتی دروازه تاتنهام را باز کند.

 

در دقیقه 87 هری کین با یک ضربه سر محکم تا آستانه باز کردن دروازه پالاس پیش رفت، اما گایتا یک بار دیگر مانع شد. دروازه بان پالاس یک بار دیگر در دقیقه 93 مقابل ضربه اریک دایر به شکل فوق العاده ای ایستادگی کرد تا در نهایت این دیدار با تساوی 1-1 به اتمام برسد.

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا