ورزشی

واکنش رسمی پوگبا به انتقادات؛ مزخرف نگویید!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725134/29

زمان: 16:01  
1399/09/23

بازدید: 8,352

پل پوگبا در پیامی اینستاگرامی به حواشی ایجاد شده پس از مصاحبه مدیر برنامه هایش پاسخی روشن داد.

به گزارش “آلانه”، اظهارنظر اخیر مینو رایولا مدیر برنامه های پل پوگبا در مورد اینکه دوران حضور این بازیکن در منچستریونایتد را باید تمام شده دانست، واکنش هایی بسیار منفی را در انگلیس به دنبال داشت. به خصوص هواداران منچستریونایتد که حالا دیگر تردیدی ندارند ستاره فرانسوی باید از تیم کنار گذاشته شود.

 

 

 

 

روز گذشته و پس از تساوی در دربی مقابل سیتی، گری نویل و روی کین دو اسطوره یونایتد به شدت از پوگبا انتقاد کردند و گفتند که مینو رایولا ایجنت و دوست صمیمی پوگبا 15 ماه است در تلاش برای جدایی از یونایتد است و قطعا این اقدام با هماهنگی ستاره فرانسوی صورت می گیرد. از نظر نویل و کین منچستریونایتد همانطور که زمانی دیوید بکام و پیتر اشمایکل را فروخت، باید پوگبا را هم واگذار کند.

 

پل پوگبا در پیامی اینستاگرامی به حجم وسیع انتقادات کارشناسان و هواداران پاسخ داد و نوشت:« همیشه برای منچستریونایتد، هم تیمی هایم و هواداران جنگیده ام و خواهم جنگید. آینده هنوز در دوردست است و چیزی که اهمیت دارد، زمان حال است و من الان 1000 درصد روی یونایتد تمرکز دارم.

حرف های مزخرف و بیهوده هیچ اهمیتی برایم ندارند. بین من و باشگاه همیشه همه چیز شفاف و روشن بوده است و من هرگز تغییر نخواهم کرد. ما باهم قوی تر خواهیم بود و زمانی که از واقعیت ها خبر ندارید، بهتر است صحبت نکنید.»

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا