سیاسی

موافقت نمایندگان با پیشنهادات تقویت بنیه دفاعی

پنل اس ام اس هیرو

موافقت نمایندگان با پیشنهادات تقویت بنیه دفاعیبه گزارش خبرنگار  مجلس گروه  سیاسی  باشگاه  خبرنگاران  جوان، امیر سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع در حاشیه جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی مجلس در پاسخ به باشگاه آلانه درباره تخصیص بودجه بنیه دفاعی سال آینده گفت: معتقدم موضوعات و مسائل بنیه دفاعی در بودجه ۱۴۰۰ مورد توجه قرار گرفته است، اما ما در شکل با سازمان برنامه و بودجه اختلاف نظر داریم.

وی با بیان اینکه در کل به بنیه دفاعی در لایحه بودجه ۱۴۰۰ توجه خوبی  شده است، افزود: در حوزه مباحث مهندسی نگهداشت دفاعی مشکلاتی داریم که فکر می‌کنم با عزمی که در کمیسیون امنیت ملی مجلس وجود دارد، مشکلات این حوزه حل شود.

 وزیر دفاع تأکید کرد: مجلس و به ویژه کمیسیون امنیت ملی همواره پشتیبان حوزه دفاعی نیروهای مسلح بوده‌اند.

امیر حاتمی بیان کرد: بعد از ارائه لایحه بودجه دولت به مجلس، جلسه‌ای را با موضوع بررسی بودجه دفاعی با کمیسیون امنیت ملی برگزار می‌کنیم. امروز پیشنهادات روشنی را در حوزه تقویت بنیه دفاعی کشور با اعضای این کمیسیون مطرح کردیم که در پایان نسبت به پیشنهادات ما رأی‌گیری و با اکثریت قاطع تأیید شد.

وزیر دفاع گفت: مقرر شد پیشنهاداتی که در نشست امروز مورد تأیید قرار گرفت به عنوان مصوبات کمیسیون امنیت ملی به کمیسیون تلفیق ارسال شود.

انتهای پیام/

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا