سیاسی

طرح مجلس، مُهر باطلی بر تعهدات یک سویه است

پنل اس ام اس هیرو

طرح مجلس، مُهر باطلی بر تعهدات یک سویه استبه گزارش خبرنگار  مجلس گروه  سیاسی  باشگاه  خبرنگاران  جوان، بهروز محبی نجم آبادی، نماینده مردم سبزوار در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۲۳ آذر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید گرانقدر، مدیری جهادی و دانشمند دفاعی و هسته‌ای دکتر محسن فخری زاده گفت: آرزوی توفیق و رفع مضایق برای ملت بزرگ و سرافراز ایران را دارم.

وی افزود: ملت بزرگ ایران و ترکیه دو کشور دوست و برادر بوده که در غم و شادی در کنار یکدیگرند و مخدوش کردن روابط حسنه تاریخی و راهبردی و تلاش برای رقابت‌های مخرب، مطلوب ملت‌های ایران و ترکیه نیست.

محبی نجم آبادی خطاب به اردوغان رئیس جمهور ترکیه گفت: محصول بعثت پیامبر گرامی اسلام(ص)، اتحاد و حذف تعصبات قومی بود.

وی  با اشاره به طرح مقابله با تحریم‌ها ادامه داد: با این طرح دستان خالی دولت پر می‌شود. این طرح مُهر باطلی بر اندیشه مذاکرات بی فایده، تعهدات یک سویه خسارت بار، سرخوشی‌های پوچ و اعتماد‌های بی سرانجام است. امیدوارم دولت با اجرای این طرح و طرح تأمین کالا‌های اساسی به وظیفه قانونی خود عمل کند.

 نماینده مردم سبزوار در مجلس در تذکر به وزیر آموزش و پرورش گفت: ساماندهی دقیق نیرو‌های متعدد و متنوع آموزشی و نیرو‌های فراموش شده طرح مهرآفرین و نیرو‌های خدماتی و رفع تأخیر در پرداخت حقوق حق التدریسی‌ها به ویژه نیرو‌های خرید خدماتی به اقدامات مقتضی نیاز دارد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا