ورزشی

رقیب سرسخت بارسلونا برای جذب ستاره هلندی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725243/42

زمان: 21:48  
1399/09/23

بازدید: 8,060

ممکن است بر خلاف انتظارات، ممفیس دیپای به جای بارسلونا راهی پاری سن ژرمن شود.

به گزارش “آلانه”، بارسلونا در تابستان تلاش زیادی برای جذب ممفیس دیپای، مهاجم هلندی و مورد علاقه رونالد کومان کرد، اما مشکلات مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا در نهایت مانع این انتقال شد و اخباری در مورد آمدن ممفیس دیپای به نوکمپ در زمستان شنیده می شد. حالا نشریه اسپورت مدعی شد باشگاه بارسلونا حریف سرسختی برای جذب ممفیس دیپای، مهاجم هلندی لیون پیدا کرده است.

 

 

پاری سن ژرمن مدتی است به دنبال این بازیکن بوده و برای بستن قرارداد با او در تابستان سال آینده برنامه ریزی کرده است. مدیران پاری سن ژرمن سعی خواهند کرد از رابطه خوب بین ممفیس دیپای و نیمار استفاده کرده و زمینه از انتقال مهاجم لیون به پاریس شوند و این بدترین خبر ممکن برای رونالد کومان و بارسلونا خواهد بود.

 

چند تن از ستاره های پاری سن ژرمن مانند نیمار، کیلیان امباپه و مارکینیوش رابطه خوبی با دیپای دارند. ستاره هلندی در جشن تولد نیمار در ماه فوریه حضور یافت و یکی از نزدیکان او به لو پاریسین گفت: “او به شدت به نیمار علاقمند بوده و من فکر می کنم این دوستی متقابل است. احترام متقابل و فوق العاده بین دیپای و نیمار وجود دارد.” همچنین ممفیس دیپای خواننده سبک رپ نیز بوده و اولین آلبوم او نیز ماه گذشته منتشر شده است. این آلبوم در بین هواداران پاری سن ژرمن محبوبیت زیادی پیدا کرده و این رابطه خوب ممکن است باعث تغییر مسیر ستاره هلندی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا