ورزشی

رستاخیر دوباره مسی برابر حریف مورد علاقه؟

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، لیونل مسی فصل خوبی را پشت سر نمی گذارد. او در لالیگا پس از 10 بازی تنها 4 گل زده که دو تایش از روی نقطه پنالتی بوده است اما هیچوقت برای شروعی دوباره دیر نیست و امشب مسی برابر حریفی قرار می گیرد که اغلب از آن خاطرات خوبی دارد.

 

 

 

 

بارسا باید در نوکمپ به مصاف لوانته برود و مسی برابر این تیم در 19 بازی 21 گل زده و 16 پاس گل نیز داده است. در واقع هر بار مسی به لوانته به خصوص در فصول اخیر رسیده، توانسته خوش بدرخشد و اگر در شرایط روحی مناسبی نبوده، متحول شود. امشب نیز می تواند برای مسی یک شب درخشان رقم بخورد. حاصل کار بارسا با مسی در این 19 بازی 16 پیروزی، دو تساوی و تنها یک شکست بوده است.

 

 

 

 

او اولین بار فصل 08-2007 برابر لوانته قرار گرفت و در دو بازی رفت و برگشت یک گل زد و دو پاس گل داد. لوانته راهی دسته دوم شد و فصل 11-2010 که به لالیگا برگشت، در دو بازی برابر بارسا از سوی مسی تهدید نشد. در بازی رفت مسی حضور نداشت و در بازی برگشت نه گل زد و نه پاس گل داد.

 

به خصوص از فصل 15-2014 لیونل مسی آمار و ارقامش برابر لوانته را دگرگون کرد. او در آن فصل و در دو بازی رفت و برگشت 4 گل زد و 3 پاس گل داد.

 

 

 

 

فصل 18-2017 مسی در بازی رفت یک گل زد و یک پاس گل داد و در بازی برگشت که بارسا 5-4 شکست خورد، حضور نداشت.

فصل 19-2018 مسی در دو بازی رفت و برگشت 4 گل به لوانته زد و فصل گذشته در شکست 3-1 بارسا تک گل تیمش را از روی نقطه پنالتی زد. در بازی برگشت نیز که بارسا 2-1 برنده شد یک پاس گل به آنسو فاتی داد.

امشب نوبت رستاخیر مجدد مسی برابر لوانته است؟

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا