سیاسی

دشمنان ایران همواره در هراس و اضطراب به سر می‌برند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با حضور در منزل دانشمند شهید محسن فخری زاده نشان درجه یک نصر را که از سوی فرمانده معظم کل قوا به شهید فخری زاده اهدا شده بود به خانواده شهید تقدیم کرد.

در این دیدار که فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و تعدادی از معاونان ستاد کل نیرو‌های مسلح نیز حضور داشتند سرلشکر محمد باقری با بیان اینکه طی سالیان طولانی توفیق این را داشتیم در جریان تلاش‌ها و خدمات ارزنده و فعالیت‌های گران سنگ تحقیقاتی و پژوهشی این شهید والامقام در جنبه‌های مختلف علمی و پژوهشی باشیم، تصریح کرد: شهید فخری زاده فردی کم‌نظیر از لحاظ علمی، اخلاقی، ایمانی و انقلابی بود و شهادت این دانشمند برجسته ضایعه‌ای دردناک برای جامعه علمی و نیرو‌های مسلح محسوب می‌شود.

وی افزود: انشاءالله به برکت تلاش‌های خالصانه و بی ادعای این شهید والامقام، شاگردان و همکاران این شهید راه پر فروغ ایشان را ادامه خواهند داد و سنگری را که این شهید در آن به تولید علم و دانش می‌پرداخت با همت و تلاش هرچه بیشتر حفظ خواهند کرد.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با آرزوی علوّ درجات معنوی برای این شهید والامقام که همواره موجب ترس و دلهره نظام سلطه و استکبار شده بود برای خانواده معظم شهید از درگاه خداوند سبحان صبر و اجر الهی مسئلت کرد.


بیشتر بخوانید


سرلشکر باقری، بی ادعایی، اخلاص، گمنامی و تلاش شبانه روزی در جهت حفظ و ارتقاء امنیت ایران اسلامی را از جمله ویژگی‌های بارز این شهید عالیقدر دانست و عنایت ویژه مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نسبت به این شهید والامقام را امری مهم و بسیار ویژه توصیف و خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با اهدای نشان درجه یک نصر به این شهید والامقام به پاس خدمات و تلاش‌های ارزنده شهید در طول دوران پربرکت انقلاب اسلامی موافقت فرمودند.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح نشان درجه یک نصر را ویژه محققین، پژوهشگران و شخصیت‌هایی برجسته ملی که جبهه دفاعی نظام اسلامی را پشتیبانی و حمایت می‌کنند عنوان کرد و افزود:براین اساس مقام معظم رهبری بالاترین رتبه آن را که نشان (درجه یک نصر) می‌باشد برای این شهید والامقام که عمر با ارزشمند خویش را در راستای پشتیبانی و حمایت از جبهه انقلاب اسلامی مبذول داشته اند در نظر گرفتند.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح اهدای نشان ارزنده نصر از سوی فرمانده معظم کل قوا و مقام معظم رهبری را مایه افتخار، سربلندی و عزت مستدام بیت معظم شهید دکتر فخری زاده برای تمام نسل‌ها دانست.

وی با اشاره به اینکه از زمان شهادت دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشور شهید محسن فخری زاده، دشمنان ملت ایران اسلامی خواب راحتی را تجربه نکرده و همواره در هراس، نگرانی و اضطراب به سر می‌برند، تاکید کرد: بی شک انتقام خون شهید عرصه علم و دانش بر اساس منطق عملیاتی جبهه انقلاب اسلامی در زمان و مکان مناسب از نظام استکبار گرفته خواهد شد و شیطان بزرگ آمریکا و رژیم صهیونیستی بدانند که تقاص این جنایت را پس خواهند داد.

سرلشکر باقری همچنین در بیان اهمیت سازمان پژوهش و نوآوری‌های دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح تصریح کرد: مراکز تحقیقاتی فراوانی در ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر نیرو‌های مسلح به کار و فعالیت مشغول اند، اما سازمان تحت مدیریت شهید فخری زاده به عنوان یک مجموعه خاص و ویژه با تکنولوژی و فن آوری‌های دفاعی بالا با جمعی از محققان و دانشمندان، موجب خدمات شایان توجهی به نیرو‌های مسلح شده است.

سرلشکر باقری خاطر نشان کرد: بی تردید مسیر پر فروغی را که دانشمند شهید فخری زاده در پیش گرفته بود، با استحکام، دقت و سرعت هر چه بیشتر‌ی پیموده خواهد شد.

همسر شهید فخری زاده نیز در این مراسم با تقدیر و تجلیل از عنایات و توجهات ویژه مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا به این شهید هسته‌ای و دفاعی و بیت شهید سعید گفت: شهید فخری زاده همواره خود را به عنوان سرباز مقام معظم رهبری (مدظله العالی) قلمداد می‌کرد و در این سال‌ها در آرزوی شهادت لحظه شماری می‌کرد و سرانجام به آرزوی دیرین خود دست یافت.

همسر شهید فخری زاده تصریح کرد: از مسئولین نظام انتظار دارم به کوری چشم بدخواهان و دشمنان این ملت، راه و آرمان فخری زاده‌ها با قدرت ادامه یابد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا