ورزشی

خوش و بش وارثان پیراهن حجازی (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، استقلال ششمین هفته لیگ برتر را طوفانی آغاز کرد. آنها ابتدا توسط سبحان خاقانی به گل رسیدند و در ادامه نیز با اخراج عرفان معصومی کار شاگردان فکری راحت شد. در اواخر نیمه اول نیز محمد دانشگر روی پاس خوب مهدی پور گل دوم را وارد دروازه شهرخودرو کرد.

 

پیش از آغاز این دیدار، رشید مظاهری به سمت نیمکت شهرخودرو رفت و با مهدی رحمتی سرمربی حریف به خوش و بش پرداخت. مظاهری برای لحظاتی نیز به صورت خصوصی و درگوشی، با رحمتی صحبت کرد.

رشید مظاهری که به مناسبت تولد مرحوم ناصر حجازی، پیراهن معروف او را در این بازی بر تن کرده است، به نوعی پیش از آغاز بازی به سراغ دیگر وارث پیراهن سبز رنگ و معروف مرحوم حجازی رفت.
مهدی رحمتی در زمان حضور در استقلال، در فینال جام حذفی در فصل 90-91 و در مقابل شاهین بوشهر با پیراهن سبز رنگ مرحوم حجازی به میدان رفت که اتفاقا آن بازی با پیروزی و در نتیجه قهرمانی استقلالی ها به پایان رسید.

 

علاوه بر این، پیراهن حجازی برای مظاهری نیز خوش یمن بود. در این بازی و در دقیقه 13 پس از گلی که خاقانی به ثمر رساند، یک موقعیت برای شهرخودرو ایجاد شد که پاس رو به جلو و زیبای قاسمی نژاد، احمد الجبوری را در موقعیتی تک به تک با رشید مظاهری قرار داد که این بار گلر ملی پوش استقلال با خروجی بسیار زیبا مانع از گلزنی این مهاجم خوزستانی شهرخودرو شد.

مظاهری که در سه دیدار قبلی نیز عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته بود، اکنون به یک سنگربان مطمئن در درون دروازه تیمش تبدیل شده است.

 

 

 

 

عکس‌ها: احمد هادی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا