ورزشی

ترکیب احتمالی استقلال مقابل شهر خودرو

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، آبی های پایتخت طی هفته های گذشته با انتقادهای زیادی به سبک بازی شان مواجه شدند. در راس این انتقادها نیز محمود فکری سرمربی جوان استقلال قرار داشت. هواداران در فضای مجازی بارها نسبت به شرایط استقلال موضع گرفتند و خواهان تغییر در شکل بازی و البته نتایج بهتر شدند.

در این شرایط اما مصدومیت های پی در پی هم برای ستاره های استقلال پیش آمد و باعث شده فکری تعدادی از نفراتش را در اختیار نداشته باشد. از این رو آبی ها امروز یک مسابقه حساس با شهرخودرو دارند که هدایتش را مهدی رحمتی در دست گرفته است.

در ترکیب استقلال مقابل شهرخودرو امروز رشید مظاهری که در 3 مسابقه گذشته خوب کار کرده و فقط یک گل خورده انتخاب اول کادرفنی است.

 در مرکز خط دفاعی برای این بازی محمد دانشگر هم شانس دارد که در کنار محمد حسین مرادمند بازی کند. .این در حالی است که عارف غلامی در بازی های گذشته زوج مرادمند بود اما ممکن است فکری تغییراتی را در خط دفاعش ایجادکند. ضمن اینکه سیاوش یزدانی هم با عبور از مصدومیت شرایط بازی کردن را به دست آورده اما بعید است در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

 

در جناح راست خط دفاع فکری با توجه به مصدومیت وریا غفوری مجبور است از احمد  موسوی استفاده کند. موسوی که مقابل نفت آبادان خوب کار کرد و یک گل هم زد، حالا امیدوار است بتواند عملکرد خوبش را در غیاب غفوری تکمیل کند. از طرف دیگر در سمت چپ خط دفاعی نیز با توجه به شرایط خوب محمد نادری احتمالا بار دیگر شاهد حضور او در ترکیب خواهیم بود.

با توجه به اینکه مسعود ریگی هنوز بعد از مصدومیت کتف خود شرایط ایده آل را به دست نیاورده در مرکز میدان احتمالا شاهد حضور فرشید باقری به عنوان کاپیتان خواهیم بود. کمی جلوتر از او مهدی مهدی پور، آرش رضاوند و داریوش شجاعیان شانس حضور در ترکیب اصلی خواهند داشت. جالب اینکه اینبار در خط هافبک هم  دست محمود فکری خیلی روی نیمکت پر نیست و متین کریم زاده و هرویه میلیچ شانس هایی برای تعویض خواهند بود.

 

با توجه به مصدومیت دیاباته ، طبق روال هفته های گذشته نیز در خط حمله شاهد زوج ارسلان مطهری و مهدی قایدی خواهیم بود.مگر این که فکری نخواهد روی قایدی ریسک کند که کمی بعید است چون نتیجه بازی مشهد خیلی برای او مهم است.در خط حمله و با توجه به این که قرارداد تبریزی هنوز تمدید نشده،تعویض اول فکری،سجاد آقایی است که برای نشان دادن خود خیلی انگیزه دارد.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل شهرخودرو:
رشید مظاهری،سیداحمد موسوی، محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر(عارف غلامی)، محمد نادری، فرشید باقری، آرش رضاوند، مهدی مهدی پور، داریوش شجاعیان، مهدی قایدی و ارسلان مطهری.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا