ورزشی

امیر در آبادان؛ دومین سقوط از برج عاج

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725053/34

زمان: 08:46  
1399/09/23

بازدید: 4,932

معادلات در دو هفته اخیر آنطور که امیر قلعه نویی می خواست پیش نرفت و به همین بهانه گل گهر صدرنشینی را از دست داد. 

به گزارش “آلانه”، البته هم در بازی با پیکان و هم در بازی با صنعت نفت که با شکست گل گهر همراه بود تیم امیر قلعه نویی خوب بازی کرد اما فرصت سوزی بلای جان این مربی و این تیم شده و نتیجه آن از دست دادن صدرنشینی بوده است. با این حال حضور در رتبه سوم جدول در فاصله یک امتیازی با صدرنشین جایگاه خوبی برای امیر قلعه نویی و گل گهر سیرجان است. 

 

امیر قلعه نویی که در آبادان و روی نیمکت گل گهر روی صندلی ممنوعه نشسته بود با وجود شکست با خاطرات خوبی آبادان را ترک کرد. دیدار با علی فیروزی یکی از قدیمی های فوتبال و هم چنین تشویق جانانه از سوی تماشاگران صنعت نفت در بیرون از استادیوم اندکی آلام شکست این مربی را کم کرد. و البته این شکست هم همانند شکست قبلی درس های خوبی برای شاگردان امیر قلعه نویی داشت. فوتبال یک رقابت سخت و استفاده از فرصت هاست. تیمی که قدر موقعیت ها را نداند محکوم به شکست است و دیگر هیچ تیمی در برابر نامی ها خود را از پیش بازنده نمی داند. 

 

 

رقابت در این فصل؛ نزدیک و میلی متری است. مدعیان از نظر فنی نزدیک به هم هستند و حتی می بینید که پیکان هم به جمع مدعیان اضافه شده است. امیر که سال های سال است از جام قهرمانی دور شده باید روی همین جزییات و در چنین بازی هایی کار کند. بدون شک گل گهر در مصاف با تیم های مدعی به اندازه کافی انگیزه دارد و بازیکنان در دیدار با تیم هایی چون استقلال و پرسپولیس تلاش خواهند کرد که ارایه گر بهترین بازی باشند. هنر امتیاز گیری از تیم هایی چون پیکان و صنعت نفت است. این تجربه فصل گذشته هم برای امیر قلعه نویی تکرار شده بود. او در سپاهان به تیم هایی چون سایپا – نساجی و … امتیاز داد و به همین بهانه جام هم از دست رفت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا