ورزشی

آقای رحمتی سرمربی؛ لایک!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1725178/57

زمان: 18:15  
1399/09/23

بازدید: 16,400

 
شهر خودرو در مصاف با استقلال  با دو گل در روزی که 65دقیقه 10نفره بود نتیجه را واگذار کرد،ولی فوتبالی که ارائه داد سزاوار تحسین بود

به گزارش “آلانه ” تعداد  سرمربیگری مهدی رحمتی که ار لیگ قهرمانان آسیا شروع شد و در لیگ برتر در حال ادامه است به 10بازی رسیده است. تیم رحمتی که در لیگ قهرمانان آسیا جانشین سهراب بختیاری زاده شد و کارنامه خوبی نداشت در برابر استقلال در حالی که در پنج بازی قبلی 2برد و یک تساوی و دو شکست داشت علیرغم شکست با دو گل در مشهد فوتبال خوبی ارائه داد.آنها در حالی که با یک گل از استقلال عقب افتاده بودند و موقعیت های مناسبی را با بی دقتی و درخشش رشید مظاهری از دست داده بودند با اخراج عرفان معصومی از دقیقه 25ادامه مسابقه را 10نفره ادامه دادند و گل دوم را هم خوردند . رحمتی و شهر خودرو در طول 90دقیقه بازی به فاز دفاعی نرفتند و برابر استقلال فوتبال رو به جلو را نشان دادند و  در موقعیت های گل در پایان بازی از استقلال بیشتر هم بودند.

شهر خودرو که دو هفته قبل مغلوب پرسپولیس شده بود حالا دو بازی سخت خود را برابر دو قدرت اصلی فوتبال ایران به پایان برده و رحمتی و بازیکنانش فرصت دارند در ادامه راه نتایج بهتری کسب کنند تا شاید در فصل آتی مشهد بازهم صاحب سهمیه در لیگ قهرمانان آسیا شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا