ورزشی

کاوانی: به یک دلیل پیشنهاد یووه و اینتر را رد کردم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724958/42

زمان: 19:12  
1399/09/22

بازدید: 11,932

ادینسون کاوانی، ستاره باتجربه منچستریونایتد مدعی شد همچنان به ناپولی وفادار است.

به گزارش “آلانه”، بعد از ظهور در لباس پالرمو، ادینسون کاوانی در ناپولی تبدیل به ستاره ای گلزن و بزرگ شده و چشم بسیاری از تیم های مطرح اروپایی را به خود خیره کرد. کاوانی در 138 بازی موفق به زدن 104 گل برای ناپولی شده و در نهایت در سال 2013 بار دیگر راهی پاری سن ژرمن شد. حالا ادینسون کاوانی اعتراف کرد که در گذشته پیشنهادات تیم هایی چون یوونتوس و اینتر را رد کرده و همچنان به ناپولی وفادار مانده است.

 

 

ادینسون کاوانی، مهاجم فعلی منچستریونایتد گفت: من همیشه از هواداران ناپولی سپاسگزار خواهم بود. به همین دلیل بود که من به بسیاری از باشگاه های ایتالیایی از جمله یوونتوس که اغلب با من تماس گرفته و همچنین اینتر پاسخ منفی می دادم. من نمی توانستم چنین رفتاری با ناپولیتی ها داشته باشم. هر گاه به ناپل فکر می کنم لذت می برم، زیرا می دانم که کارهای زیادی برای آنها انجام داده ام و آنها نیز به من ادای احترام می کنند.”

 

البته این عشق و علاقه توسط طرفداران ناپولی متقابلا پاسخ داده شده و یک نقاشی دیواری از کاوانی در یک ایستگاه قطار کشیده شده است. کاوانی در این رابطه گفت: “بله، من آن نقاشی را دیده و بسیار هیجان زده شدم. من آن عکس را تماشا کردم و به نظرم زیبا بود. وقتی فرزندانم از آن نقاشی خوششان آمد این احساس برایم دو برابر شد و حسی که داشتم قابل توصیف نیست.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا