ورزشی

پورموسوی و حفظ رکورد برابر قلعه نویی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1724786/4

زمان: 08:38  
1399/09/22

بازدید: 2,401

سرمربی نفت آبادان در بازگشت به جنوب توانسته در این فصل عملکرد موفقی را طی 5 هفته ابتدایی پشت سر بگذارد و امیدوار است این اتفاق در جدال با گل گهر سیرجان نیز تداوم داشته باشد.

به گزارش “آلانه”، پورموسوی که بعد از قبول نیمکت صنعت نفت آبادان با دردسر بزرگی برای جذب بازیکنان و محرومیت پنجره نقل و انتقالاتی مواجه بود، در نهایت توانست شرایط را به بهترین شکل در این تیم پشت سر بگذارد و اکنون با 8 امتیاز جایگاه مناسبی را در جدول به خود اختصاص داده تا هواداران این تیم امیدوار به ادامه فصل باشند.

 

اکنون نفت آبادان در شرایطی برابر صدرنشین لیگ در فصل بیستم قرار خواهد گرفت که طی دو میزبانی خود در این فصل توانسته برابر پیکان و ذوب آهن به برتری دست یافته و صد درصد امتیاز خانگی را به خود اختصاص دهد. مهمترین برد خانگی آنها هم در هفته اول رقم خورد. جایی که علیرغم محرومیت پنجره نقل و انتقالاتی و با جوانان خود توانستند پیکان را شکست دهند. 

 

با این حال آنها مسلما کار دشواری برابر قلعه نویی و شاگردانش پیش رو خواهند داشت. قلعه نویی که در این فصل هدایت سیرجانی‌ها را برعهده گرفته توانسته صدر جدول را به خود اختصاص دهد و در بازی قبلی علیرغم نمایش قابل قبول برابر پیکان شکست خوردند. اکنون پورموسوی در نیمکت نفت آبادان برای حفظ رکورد شکست ناپذیری این تیم در خانه و در سمت مقابل هم قلعه نویی برای دستیابی به امتیاز و حفظ صدر جدول بعد از شکست هفته گذشته، برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت. جایی که انتظار می‌رود با توجه به نمایش تهاجمی هر دو تیم، یکی از بازی‌های جذاب این هفته را شاهد باشیم. طالب ریکانی از نفت آبادان و گادوین منشا از گل گهر مطمئنا روز سختی را برای علیرضا حقیقی و میلاد فراهانی شکل خواهند داد و باید دید کدام تیم به هدف خود در این بازی دست خواهد یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا