سیاسی

نشست خبری رئیس جمهور دوشنبه برگزار می‌شود

پنل اس ام اس هیرو

نشست خبری رئیس جمهور دوشنبه برگزار می‌شودبه گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه آلانه، علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور از نشست خبری رئیس‌جمهور با حضور خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی در روز دوشنبه ۲۴ آذر خبر داد و گفت: اگرچه روحانی طی این مدت به اَشکال مختلف و در برنامه‌های هفتگی همچون جلسه هیئت دولت و ستاد ملی مبارزه با کرونا، مرتبا با مردم سخن گفته است، اما گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه‌ها و پاسخگویی به سوالات آن‌ها بعنوان نمایندگان افکار عمومی همواره از سوی رئیس‌جمهور بعنوان یک فرصت و ضرورت تلقی شده است.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور به سوابق نشست‌های متعدد رئیس‌جمهور در سنوات گذشته اشاره و تاکید کرد: آقای روحانی نشست‌های متعددی با اصحاب رسانه در سطح مختلف از خبرنگار تا سردبیران و مدیران رسانه‌ها داشته و علاوه بر کنفرانس‌های معمول خبری، در موقعیت‌هایی همچون ماه مبارک رمضان نیز میزبان آنان بوده است.

معزی همچنین از استعلام از ستاد ملی مبارزه با کرونا برای برگزاری نشست خبری آتی رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: بر اساس استعلامی که از ستاد ملی انجام شده و پاسخ این ستاد، ناگزیر خواهیم بود به دلیل رعایت دستورالعمل های مربوط، نشست را به شکل متفاوتی از سبک و سیاق گذشته برگزار کنیم. به همین دلیل هم از لحاظ زمان برگزاری کنفرانس و هم از نظر تعداد رسانه‌هایی که می‌توانیم برای شرکت در این نشست دعوت کنیم، دچار محدودیت‌هایی هستیم.

وی با عذرخواهی صمیمانه از رسانه‌هایی که امکان دعوت از آن‌ها فراهم نیست، اظهار کرد: علی‌رغم میل باطنی، متاسفانه ناچاریم به حضور نمایندگان تعداد محدودی از رسانه‌ها بسنده کنیم. در نشست مشورتی شهریور ماه با حضور مدیران رسانه‌ها هم متاسفانه به دلیل مشابه، نتوانستیم از حضور نمایندگان تعداد زیادی از رسانه‌ها، از جمله پایگاه‌های خبری بهره ببریم که جا دارد مجددا از آن‌ها عذرخواهی کنم.

معزی در پایان خاطرنشان کرد: مجموعه دفتر رئیس‌جمهور ضمن قدردانی و تشکر از همه رسانه‌ها به جهت درک محدودیت‌ها و ملاحظات مرتبط با بیماری کرونا، تلاش خواهد کرد، بزودی فرصت دیگری برای گفت‌وگوی رئیس‌جمهور با خبرنگاران رسانه‌هایی که امکان حضور در نشست روز دوشنبه را ندارند، فراهم کند.

به گفته معاون دفتر روحانی این نشست خبری قرار است ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۲۴ آذر و با حضور خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی برگزار شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا